ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięcy stolik nocny Foot 401606

Producent: DME - F
Kod: DME0012-2015
211 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 35 cm
Szerokość: 40 cm
Głębokość: 40 cm
Waga: 9,2 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-szary
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Stolik nocny ma swoje uzasadnienie w pokoju dziecięcym

Umieszczenie stolika nocnego z książką w pobliżu łóżka, tak by dziecko mogło mieć książkę pod ręką, jest dobrym pomysłem i może wpłynąć na większe zainteresowanie czytaniem. Wystarczy jeszcze umieścić na stoliku lampkę i mamy wszystko czego dziecko potrzebuje do wieczornego czytania. W każdej kolekcji mebli dziecięcych, dodatkowym atutem stolików nocnych jest ich cena, bo z reguły bywają najtańszym elementem kolekcji. Prezentowany stolik nocny jest częścią składową kolekcji Foot francuskiego producenta, który wybrał dla swojej kolekcji piłkę nożną jako motyw przewodni. Kolekcja przeznaczona do aranżacji pokoi dziecięcych dla chłopców.

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i szczegółowość wykonania. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15 i 22 mm.. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo. 

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Szafka nocna dla dzieci z litego drewna Alex AXNA2219

Szafka nocna dla dzieci z litego drewna Alex AXNA2219

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
837 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie