ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięcy stolik nocny Elisa G50.140

Producent: Gaut
Kod: GA0022-2015
536 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 54 cm
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 39 cm
Materiał: płyta laminowana 18 - 22 mm
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-lily
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Dziecięcy stolik nocny dla dziewcząt

W kolekcji mebli dziecięcych Elisa francuskiego producenta znaleźć można szereg pojedynczych elementów. Prezentowany obecnie stolik nocny jest jednym z tych elementów. Tradycyjne połączenie kolorów typowych dla pokoi dziecięcych dla dziewcząt. Typowa francuska elegancja stolika, i całej kolekcji Elise, podkreśla dziewczęcy wygląd pokoju wyposażonego elementami tej kolekcji. Powodem popularności kolekcji francuskiego producenta jest nie tylko wygląd, ale i dostosowanie mebli do potrzeb dziewcząt.

 Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość i oryginalne wzornictwo. Do produkcji szafy wykorzystał płytę laminowaną o grubości 18-22 mm. Zaokrąglone krawędzie i obrzeża ABS są dowodem dbałości o bezpieczeństwo. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu

 

Gautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów .

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie