ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięcy regał z litego drewna - półki 36-4253--82-001

Producent: HoppeK
Kod: HPK00102-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
W przygotowaniu, pozycja aktualnie niedostępna w sprzedaży

Dane produktu

Wysokość: 169 cm
Szerokość: 87 cm
Głębokość: 42 cm
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Dolna skrzynka: 3 półki
Drzwiczki: 74,3x106x1,9 cm

Jakościowy dziecięcy regał z masywu to wiele możliwości

W ofercie mebli dziecięcych z masywu oraz projektów dziecięcych pokoi z masywu dla każdego elementu można znaleźć kilka wersji. Dotyczy to także regału z masywu, który jak potwierdzają zdjęcia może mieć całkiem odmienną postać. Tylko od klienta zależy, czy front regału będzie wyposażony w masywne drzwiczki, czy dekorację z tkaniny. Duński producent dziecięcych mebli z masywu oraz dekoracji i dodatków do pokoju dziecięcego swoją ofertą sprawia całkowity przełom w dotychczasowych zasadach urządzania wnętrz.

Producent duński prócz elastycznej możliwości dokonywania wyboru stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego, pokrytego wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu bieli. Dostawa w częściach do montażu. Bezpłatny transport.

 

 

Regał z masywu do dziecięcego pokoju dla chłopca czy dziewczyny

Załączone zdjęcia pokazują, jak sympatyczne wrażenie robi regał w pokoju dla chłopca czy dziewczyny, jeżeli jest urządzony za pomocą tej kolekcji. Wybrać można z kilku dizajnów łóżek dziecięcych, od klasycznych dziecięcych łóżek po piętrowe łóżka z masywu. Wszystko razem z dekoracjami dziecięcymi jest połączone motywem jednoczącym daną kolekcję. Dziecięce meble z masywu są zawsze białe, dekoracje natomiast różnokolorowe.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Dziecięcy regał z litego drewna Fairytale 36-4253P-82-001 FT

Dziecięcy regał z litego drewna Fairytale 36-4253P-82-001 FT

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 290 zł
Dziecięca szafka z litego drewna Fairytale 36-4253P-82-001 FKnight

Dziecięca szafka z litego drewna Fairytale 36-4253P-82-001 FKnight

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 290 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie