ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Dziecięcy regał z litego drewna Fairytale 36-4253P-82-001 FT

Producent: HoppeK
Kod: HPK0060-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Regał: 87x169x42
2 450 zł
Drzwiczki: tekstylne
122 zł

Dane produktu

Kolor: biało-różowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Regał z litego drewna do pokoju dziecięcego dla dziewczynki

W ofercie duńskiego producenta mebli dziecięcych z litego drewna podoba nam się przede wszystkim elastyczność, z jaką poszczególne meble są polecane. Wybierać można nie tylko z całej gamy mebli oraz projektów dziecięcych pokoi, ale do dyspozycji są również bardzo ciekawe dekoracje. Nawet tak tradycyjny element mebli, jakim bez wątpienia regał jest, urozmaica producent od razu kilkoma możliwościami. Można nabyć regał z dekoracją z tkaniny, która zastępuje klasyczne drzwiczki, lub właśnie wybrać regał z pełnymi drzwiczkami. Istnieje oczywiście jeszcze jedna możliwość, regał można pozostawić całkowicie otwarty, nie musi mieć ani tkaniny, ani drzwiczek.

Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Dostawa regału w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju
 

 

Dziecięcy pokój z litego drewna dla dziewczynki

To, jak sympatyczne wrażenie sprawia regał w pokoju dziecięcym dla dziewczynki, urządzonym w kolekcji Fairytale, widać na załączonych zdjęciach. Wybrać można spośród kilku łóżek, od klasycznych dziecięcych łóżek po piętrowe łóżka z litego drewna. Wszystko, z dziecięcymi dekoracjami włącznie, jednoczy wspólny motyw rozkwitającej łąki. Dziecięce meble z litego drewna wykonane są zawsze w bieli, natomiast dziecięce dekoracje w dziewczęcych kolorach.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.