ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Dziecięcy regał z litego drewna Cowboy 36-2009-CW-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK00160-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Regał: 87x169x42
2 450 zł
Drzwiczki: tekstylne
122 zł

Dane produktu

Kolor: biały
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Oryginalne rozwiązanie pokoju dziecięcego dla chłopca, regał z dekoracyjną tkaniną

W ofercie dziecięcych pokojów z litego drewna dla chłopców znaleźć można nie tylko cały szereg dziecięcych dekoracji, ale też nietypowe, samodzielne elementy mebli takie, jak prezentowane właśnie wykonanie regału. Regał można nabyć również bez tkaniny dekoracyjnej, dzięki czemu powstanie otwarta biblioteczka, lub możemy wybrać regał z drzwiczkami pełniący funkcję zamkniętej szafki z półkami. Jeżeli cały dziecięcy pokój z litego drewna ma być urządzony w jednolitym stylu, warto skorzystać z innych jeszcze dekoracji z kolekcji Cowboy, co pozwoli zharmonizować całość. W kolekcji znajdziemy bogatą ofertę piętrowych łóżek dla chłopców oraz klasycznych dziecięcych łóżek, nie brakuje komody ani biurka. Wnętrza pokoi dziecięcych czy też ich projekty są naprawdę nietypowe.


Oferta duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz dziecięcych pokojów. Duński producent kładzie nacisk na wysoką jakość, regał wykonany jest z drewna sosnowego opracowanego białym wodorozposzczalnym lakierem. Dostawa w częściach do montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju
 

Meble dziecięce z litego drewna to dobre rozwiązanie, nieszkodliwe dla zdrowia

Meble dziecięce z litego drewna wracają do łask. Dzieje się tak również dlatego, że producenci zryzygnowali ze stylowego, masywnego dizajnu, prócz tego oferują już wiele innych odcieni, nie tylko naturalne odcienie drewna. Pozytywną zmianą jest stosowany dziś dizajn, bardzo nowoczesny i funkcjonalny.

W jak sympatyczny sposób regał wrasta w nastrój pokoju chłopięcego urządzonego meblami z kolekcji Cowboy widać na załączonych zdjęciach. Urządzić można w ten sposób wnętrze dla małego dziecka równie dobrze, jak dla ucznia czy studenta. Bardzo nam się podoba wariabilność mebli, na przykład każde wyżej umieszczone łóżko można po czasie zamienić poprzez demontaż na klasyczne niskie łóżko. Wszystko, z dziecięcymi dekoracjami włącznie, połączone jest jednoczącym motywem kowbojów i westernów. Meble dziecięce z litego drewna są zawsze białe, a dekoracje dziecięce w różnych kolorach.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.