ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięcy regał z litego drewna Cowboy 36-2009-CW-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK00160-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Regał: 87x169x42
2 290 zł
Drzwiczki: tekstylne
114 zł

Dane produktu

Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Oryginalne rozwiązanie pokoju dziecięcego dla chłopca, regał z dekoracyjną tkaniną

W ofercie dziecięcych pokojów z litego drewna dla chłopców znaleźć można nie tylko cały szereg dziecięcych dekoracji, ale też nietypowe, samodzielne elementy mebli takie, jak prezentowane właśnie wykonanie regału. Regał można nabyć również bez tkaniny dekoracyjnej, dzięki czemu powstanie otwarta biblioteczka, lub możemy wybrać regał z drzwiczkami pełniący funkcję zamkniętej szafki z półkami. Jeżeli cały dziecięcy pokój z litego drewna ma być urządzony w jednolitym stylu, warto skorzystać z innych jeszcze dekoracji z kolekcji Cowboy, co pozwoli zharmonizować całość. W kolekcji znajdziemy bogatą ofertę piętrowych łóżek dla chłopców oraz klasycznych dziecięcych łóżek, nie brakuje komody ani biurka. Wnętrza pokoi dziecięcych czy też ich projekty są naprawdę nietypowe.


Oferta duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz dziecięcych pokojów. Duński producent kładzie nacisk na wysoką jakość, regał wykonany jest z drewna sosnowego opracowanego białym wodorozposzczalnym lakierem. Dostawa w częściach do montażu. Darmowy transport na terenie całego kraju
 

Meble dziecięce z litego drewna to dobre rozwiązanie, nieszkodliwe dla zdrowia

Meble dziecięce z litego drewna wracają do łask. Dzieje się tak również dlatego, że producenci zryzygnowali ze stylowego, masywnego dizajnu, prócz tego oferują już wiele innych odcieni, nie tylko naturalne odcienie drewna. Pozytywną zmianą jest stosowany dziś dizajn, bardzo nowoczesny i funkcjonalny.

W jak sympatyczny sposób regał wrasta w nastrój pokoju chłopięcego urządzonego meblami z kolekcji Cowboy widać na załączonych zdjęciach. Urządzić można w ten sposób wnętrze dla małego dziecka równie dobrze, jak dla ucznia czy studenta. Bardzo nam się podoba wariabilność mebli, na przykład każde wyżej umieszczone łóżko można po czasie zamienić poprzez demontaż na klasyczne niskie łóżko. Wszystko, z dziecięcymi dekoracjami włącznie, połączone jest jednoczącym motywem kowbojów i westernów. Meble dziecięce z litego drewna są zawsze białe, a dekoracje dziecięce w różnych kolorach.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Pokój dziecięcy z litego drewna Cowboy-Basic-A9-1

Pokój dziecięcy z litego drewna Cowboy-Basic-A9-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 3 031 zł
Dekoracyjna poduszka Cowboy 36-2004-CW-000

Dekoracyjna poduszka Cowboy 36-2004-CW-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
192 zł

Produkty podobne

Dziecięca szafka z litego drewna Fairytale 36-4253P-82-001 FKnight

Dziecięca szafka z litego drewna Fairytale 36-4253P-82-001 FKnight

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 290 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie