ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Dziecięcy regał z litego drewna 36-4253-82-001 Butterfly

Producent: HoppeK
Kod: HPK00101-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Regał: 87x169x42
2 525 zł
Drzwiczki: tekstylne
140 zł

Dane produktu

Kolor: biały
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Nietypowy regał do dziecięcych pokoi z masywu dla małych i dużych dziewcząt

W ofercie duńskiego producenta dziecięcych mebli z masywu bardzo nam się podoba elastyczność, z jaką produkty są polecane. Wybierać można nie tylko z oferty mebli i projektów pokoi dziecięcych, ale też spośród wielu ciekawych dekoracji. Nawet dla tak charakterystycznych mebli, jakim regał niewątpliwie jest, przedstawia producent kilka możliwości. Można na przykład wybrać regał bez dekoracji z tkaniny, którą zastępują klasyczne drzwiczki, czy też regał z pełnymi drzwiczkami. Jest oczywiście jeszcze jedna możliwość, regał może pozostać otwarty, nie potrzebujący ani tkaniny, ani masywnych drzwiczek.Duński producent prócz możliwości elastycznego dobierania kładzie nacisk na jakość, dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego, pokrytego wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach do montażu. Bezpłatny transport

Dziecięcy pokoj z masywu dla dziewczyny urządzony z najdrobniejszymi szczegółami

Na załączonych zdjęciach widać, jak sympatycznie regał dopasowany jest do dziewczęcego pokoju, urządzonego za pomocą mebli z kolekcji Butterfly. Wybierać można z wielu dizajnów dziecięcych łóżek, od klasycznych po piętrowe łóżka z masywu. Wszystko, z dekoracjami włącznie, łączy w jedną całość wspólny motyw rozkwitającej łąki. Dziecięce meble z masywu są zawsze białe, zaś dziecięce dekoracje w kolorach lubianych przez dziewczyny.

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.