ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Dziecięcy pokój z litego drewna dla ucznia Aeroplane-XXL

Producent: HoppeK
Kod: HPK00132-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Łóżko dziecięce: XXL-A10-1-209x177x104 cm
2 472 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
792 zł
Biurko: 115x69x62,5
642 zł
Kontener z szufladami: 34x51x45
675 zł
Regał: 4 półki-90/82x69x41,5 cm
727 zł
Regał: z kurtynką-87x169x42
2 664 zł

Dane produktu

Kolor: biały-odcień dekoracji
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Obciążenie: 100 kg
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Kontener z szufladami: pianka

Dziecięcy pokój z litego drewna jest praktycznym rozwiązaniem wnętrza dla ucznia lub studenta

Jeżeli mamy zamiar swemu dorastającemu dziecku zapewnić oryginalne, a zarazem funkcjonalne urządzenie pomieszczenia z myślą o jego rosnących potrzebach, jako inspiracja może nam posłużyć oferta mebli dziecięcych z litego drewna oraz dekoracji duńskiego producenta. Myślą przewodnią było dla niego również znalezienie rozwiązań do pomieszczeń, w których nie ma za dużo miejsca. Takim rozwiązaniem może być łóżko na antresoli, które umożliwia w uzyskanym miejscu pod nim ulokować biurko i regał na kółkach. Wszystko ma tu swoje uzasadnienie. O ile meble mają być funkcjonalne i do maksimum wykorzystane, zastosowanie biurka i szuflad pod nim na kółkach jest bardzo korzystne. W ofercie znaleźć można również klasyczne biurko i inne meble bez kółek. Praktyczne rozwiązanie pokoju dla chłopca uzupełnione jest o bardzo eleganckie dekoracje, które w sumie pozwalają stworzyć harmonijną całość.

Producent duński stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Materiał drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

Aldo poleca: szafa-rogówka przetworzona została w klasyczną szafę dwudrzwiową

 

 

Dziecięcy pokój w przemianach

Dzięki elastyczności oraz ofercie samodzielnych elementów mebli można właściwie projekt pokoju dla dziecka dostosować do jego potrzeb. Można nabyć klasyczne, niskie łóżko dziecięce, rozwiązaniem duńskiego producenta dla dwójki dzieci są łóżka piętrowe, a dla mniejszych dzieci mamy propozycję łóżka ze ślizgawką. Również dekoracje są całkowicie zależne od wyboru klienta. W kolekcji Aeroplane istnieje cały szereg możliwości wyposażenia wnętrz, wszystko zależne jest od nabywcy.

Materace – duńskiego producenta, certyfikowane, bezpieczne dla zdrowia.
techn. parametry - density 23-26 kg/m3, twardość 155-190Newt. Wysokość 9-10 cm, wymienialny pokrowiec. Do łóżka potrzebny jest materac o wymiarach 90x200cm. W ofercie znajdują się również materace o wysokości 12cm, które są naszym zdaniem najbardziej odpowiednie do tego łóżka.Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.