ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięcy pokój z litego drewna dla dwójki dzieci Fairytale Knight

Producent: HoppeK
Kod: HPK0062-2015
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 212x90x96 cm
1 821 zł
Szuflada pod łóżko: dostawka-197x35x94,5 cm
1 700 zł
Materac dziecięcy: do łóżka 90x200
740 zł
Materac dziecięcy: do dostawki 90x190
591 zł
Komoda dziecięca: 84x95x40 cm
2 080 zł
Półka dziecięca: tradycyjna-90x25x20 cm
211 zł
Półka dziecięca: z wieszakami-84x23,5x19 cm
331 zł

Dane produktu

Nośność: 110 kg
Powierzchnia spania: 90x200/190 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-niebieski
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Nawet dziecięcy pokój dla chłopca może być trochę romantyczny

Na pewno zgodzą się państwo z nami, że dziecięcy pokój dla chłopca w jednej z wielu propozycji wnętrz duńskiego producenta jest bardzo oryginalny. Przyjemne jest i to, że projekt pokoju dziecięcego przemyślany jest do ostatniego szczegółu, wszystko ma swoje znaczenie. W ofercie duńskiego producenta bowiem oprócz klasycznej oferty samodzielnych elementów dziecięcych mebli z masywu można nabyć też dekoracje dziecięce oraz dodatki. To całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz dziecięcych pokoi. Dla inspiracji prezentujemy kilka zestawów wnętrz – w tym wypadku dziecięcy pokój Fairytale Knight, który jednak dzięki swej elastyczności w wyborze, może mieć zupełnie inną postać. Praktyczne rozwiązanie dziecięcego łóżka oferuje miejsca do spania dla dwójki dzieci, lub dodatkową leżankę można wykrzystać do przenocowania niespodziewanych gości.

Duński producent kładzie duży nacisk na jakość i szczegóły. Surowcem do produkcji mebli jest drewno sosnowe. Dostawa w częściach z koniecznością montażu wg instrukcji. Transport gratis. 
 

 

Dziecięcy pokój z masywu dla chłopca i dziewczyny

W kolekcji mebli dziecięcych z masywu bodoba nam się również możliwość harmonijnego wyposażenia wnętrza dla chłopca i dziewczynki. Meble są zawsze w odcieniu bieli a ty, w zależności czy dekorujesz łóżko dla chłopca czy dziewczynki, zmieniasz tylko dodatki. Dla dziewczynki w jasnoróżowym wykonaniu a dla chłopca w niebieskim wykonaniu. Wzór jest w obu odcieniach identyczny, więc wszystko można wykorzystać w ramach jednego pokoju. Jakie przyjemnie wrażenie sprawie takie wnętrze, możesz obejrzeć na naszych zdjęciach ilustracyjnych. Idealne rozwiązanie dla rodzeństwa. 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie