ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięcy pokój Space dla dwójki dzieci IB

Producent: HoppeK
Kod: HPK009-2015
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 208x145x101 cm
2 230 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
490 zł
Krzesło dziecięce: niebieskie-60x58x35
510 zł
Krzesło dziecięce: zielone-60x58x35
510 zł
Szuflada pod łóżko: zestaw 2 szt.-182x19x60
470 zł

Dane produktu

Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Nośność: 100 kg
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: przezroczysty biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Kontener z szufladami: pianka

Dziecięcy pokój dla chłopca, którego interesuje kosmos

Jak spełnić marzenie chłopca, który chiałby, by jego dziecięcy pokój przedstawiał świat, w jakim chciałby żyć? Dlaczego nie popierać zainteresowań dziecka poprzez wyposażenie jego pokoju? W ofercie mebli dziecięcych z masywu duńskiego producenta znaleźć można takich właśnie inspiracji od razu cały szereg a my z tego wszystkiego prezentujemy meble dziecięce oraz dekoracje dla chłopców, którzy lubią słońce, oglądanie planet, po prostu cały rozległy wszechświat. Łóżko dziecięce na antresoli, w którym nie brak dostatecznie wysokiej barierki wokół łóżka dla tych najmniejszych dzieci. Uzupełnić je można również o materac ze zdejmowanym pokrowcem, dekoracyjne poduszki lub praktyczne foteliki. To wszystko o jednolitym, harmonijnym wyglądzie.

Producent duński prócz wyglądu stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie przedłużonej gwarancji na okres 3 do 5 lat. Łóżko dziecięce wykonane jest z jakościowego drewna sosnowego, pokrytego wodorozpuszczalnym lakierem. W cenę łóżka wliczono stelaż. Dostawa w częściach do montażu, który można u nas zamawiać. Bezpłatny transport. 
 

 

Kompletny dziecięcy pokój z masywu dla chłopca

Możliwość urządzenia pokoju dziecięcego z dodatkami włącznie w ten sposób, by wszystko razem tworzyło zgraną całość, i to wszystko w jednym miejscu, to niewątpliwie bardzo efektywny sposób zakupu pod jednym dachem. Na naszych stronach znaleźć można cały szereg inspiracji, jak urządzić pokój dla dziecka. Prócz samej tylko kolekcji „kosmicznej“ można na towarzyszących zdjęciach zobaczyć szereg innych, równie ciekawych projektów. Wystarczy wybrać temat lubiany przez dziecko.
Łóżko można też uzupełnić o ślizgawkę dla mniejszych dzieci, którą w razie potrzeby łatwo można zdemontować i uzyskać w ten sposób klasyczne łóżko dla już starszego dziecka. Nad łóżko można umieścić baldachim uzupełniony na przykład o kolumnę, po prostu istnieje bardzo dużo możliwości gustownego i praktycznego urządzenia wnętrza.

Materace – certyfikowana produkcja duńska, z gwarancją zdrowotną.
parametry techniczne - density 23-26 kg/m kwadratowych., twardość 155-190Newt.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LI-000

Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LI-000

Dostępność
3-4 tygodnie
510 zł
Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LB-000

Dziecięcy fotelik Space 36-4360-LB-000

Dostępność
3-4 tygodnie
510 zł

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie