ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięce poduszki z tkaniny Cowboy 36-4224-BW-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK00156-2015
192 zł
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie

Dane produktu

Látkový potah: židle-31x56x32 cm
Cena: za sadu
Materiál: látka-molitan
Barva: černá
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Siedzenia z tkaniny do mebli dziecięcych dla małych dzieci, chłopców

Projekty pokojów dziecięcych z litego drewna oraz samodzielnych elementów mebli duńskiego producenta dopracowane są do najdrobniejszych szczegółów, dzięki czemu możemy teraz zaproponować do krzesełek dziecięcych i ławek również siedzenia z tkaniny. Każdy odcień pokrycia powiązany jest z daną kolekcją mebli dziecięcych z litego drewna. Jeżeli postanawiamy urządzić pokój dziecięcy kompleksowo, w ofercie duńskiego producenta myślane to jest dosłownie. Wszystko kojarzy się ze wszystkim i nawiązuje na siebie nawzajem. Producent proponuje całkowicie odmienny, nowy sposób urządzania wnętrz pokojów dziecięcych, gdzie szczegóły decydują o całości. Każdą kolekcję łączy inny temat, kolekcja Cowboy proponuje dekoracje i dodatki o tematyce westernu i kowbojów. Oferta stworzona z myślą o małych łobuziakach do pokoju dla jednego lub kilku chłopców.

Producent duński stawia na wysoką jakość, dlatego też oferuje przedłużoną gwarancję od 3 do 5 lat. Cena dotyczy zestawu siedzeń. Mocna tkanina, pokrowiec czarnego koloru, obustronny. Darmowy transport na terenie całego kraju.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Pokój dziecięcy z litego drewna Cowboy-XXL-A6-1

Pokój dziecięcy z litego drewna Cowboy-XXL-A6-1

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 2 290 zł
Dekoracyjna poduszka Cowboy 36-2004-CW-000

Dekoracyjna poduszka Cowboy 36-2004-CW-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
192 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie