ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięce poduszki z tkaniny Butterfly w zestawie 36-4224-BF-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK0094-2015
194 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Potah: lavice-31x56x67 cm, židle-31x56x32 cm
Cena: za sadu
Materiál: látka
Způsob dodání : v balíku
Barva: modro-červená
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dekoracje i dodatki do pokoju dziecięcego z litego drewna dla dziewczynki

Oferta duńskiego producenta dopracowana jest do najdrobniejszych szczegółów, dzięki czemu możemy zaproponować uzupełnienie dziecięcych krzesełek i ławek również o siedzenia z tkaniny. Odcień poduszek z tkaniny nawiązuje do danej kolekcji dziecięcych mebli z litego drewna. Jeżeli chcemy urządzać wnętrze pokoju dziecięcego z litego drewna kompleksowo, w ofercie duńskiego producenta potraktowane to jest dosłownie. Wszystko ze wszystkim się kojarzy i nawiązuje na siebie. Producent oferuje całkowicie odmienny sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego, w którym szczegóły tworzą całość. Każda kolekcja proponuje inny temat, w przypadku kolekcji Butterfly są to dekoracje i dodatki na temat rozkwitającej łąki, motyli, przyjemnego środowiska i wszystkiego, co z tym związane. Oferta jest jakby stworzona dla małych dziewczynek do pokoju dla dziecka.


Producent duński stawia na wysoką jakość, na swe produkty oferuje gwarancję na okres 3 do 5 lat. Cena dotyczy zestawu poduszek. Mocna tkanina, łatwe utrzymanie, pokrowiec obustronny, zielononiebieski. Darmowy transport na terenie całego kraju.Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie