ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięce poduszki na krzesło Aeroplane 36-4224-AP-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK00124-2015
194 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Látkový potah: židle-31x56x32 cm
Cena: za sadu
Materiál: látka-molitan
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: modrá
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Poduszki z tkaniny na krzesło są sympatycznym dodatkiem do pokoju dziecięcego dla chłopca

Oferta duńskiego producenta opacowana jest do najdrobniejszych szczegółów, tak więc możemy z łatwością zaproponować do dziecięcych krzesełek i ławek równocześnie pokrowce z tkaniny. Każdy odcień pokrowca dopasowany jest do danej kolekcji mebli dziecięcych z litego drewna. O ile chcemy kompleksowo urządzić wnętrze pokoju dziecięcego z litego drewna, znajdziemy w ofercie duńskiego producenta wszystko co potrzebne. Wszystko nawiązuje na siebie i ma ze sobą coś wspólnego. Producent przychodzi z ofertą całkowicie nowego sposobu urządzania wnętrza pokoju dziecięcego, w którym detale tworzą całość. Każda kolekcja to inny temat, kolekcja Aeroplane zawiera na przykład dekoracje i dodatki o tematyce lotniska i wszystkiego, co z nim związane. Oferta jakby na miarę zainteresowań małych łobuziaków do dziecięcego pokoju dla jednego czy kilku chłopców.


Duński producent kładzie nacisk na jakość, na swoje wyroby daje gwarancję od 3 do 5 lat. Podana cena dotyczy zestawu poduszek. Mocna tkanina, łatwe w utrzymaniu, pokrowiec obustronny, jasno i ciemnoniebieski. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 


Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięce drewniane meble z kolekcji Fairytale 19-49-000

Dziecięce drewniane meble z kolekcji Fairytale 19-49-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 920 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie