ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięce łóżko z litego drewna z barierką Space 45-10-034

Producent: HoppeK
Kod: HPK003-2015
Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 208x56x98 cm
1 159 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
951 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: przezroczysty biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Dziecięce łóżko z masywu Space to cały szereg możliwości

Każdy, kto poszukuje czegoś nowego, nietypowego do urządzenia pokoju dziecięcego, znajdzie odpowiednie meble w ofercie mebli dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta. Chodzi o bardzo szeroką ofertę, już tylko samych rodzajów łóżek z masywu jest kilkadziesiąt. Obecnie pokazujemy łóżko pod klasyczny wymiar materaca 90x200 cm, o który można zakup poszerzyć, w dodatku włącznie z pokryciem koloru niebieskiego. Inną możliwością są dekoracyjne poduszki, wszystko z tematyką kosmiczną, która spodoba się przede wszystkim chłopcom. Pokój dziecięcy dla chłopców w ramach kolekcji Space może być sympatycznie jednolity, tematyczny.

 

Producent duński, koncentrujący się przede wszystkim na meblach dziecięcych z masywu, gwarantuje wysoką jakość wykonania. Meble mają certyfikację z gwarancją przedłużoną do 36 miesięcy. Właśnie dlatego zdecydował się na produkcję mebli z drewna sosnowego, pokrytego transparentnym białym lakierem wodorozpuszczalnym. Dzięki temu struktura drewna pozostaje widoczna. Dostawa w częściach do montażu. Bezpłatny transport na terenie całego kraju.

 

Pokój dziecięcy z masywu dla chłopców

Kolekcja z oznakowaniem Space oferuje prócz mebli dziecięcych z masywu w poszczególnych częściach również cały szereg dekoracji, i to nie tylko dla samego łóżka. Przykładem może być tapicerowany fotel, kieszenie do zawieszenia przy łóżku, w zależności od wybranego łóżka czy jego rodzaju również inne dekoracje. Najlepiej wszystko widoczne jest na załączonych zdjęciach, za pomocą których można ocenić sympatyczny wygląd tematycznego pokoju dla dziecka.

Materace – certyfikowana produkcja duńska, z gwarancją zdrowotną.
parametry techniczne - density 23-26 kg/m kwadratowych., twardość 155-190Newt 
 


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone. 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Zestaw dziecięcych poduszek do siedzenia Space 36-4367-BL-000

Zestaw dziecięcych poduszek do siedzenia Space 36-4367-BL-000

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
308 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie