ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięce łóżko z litego drewna Space 45-22-012-01

Producent: HoppeK
Kod: HPK004-2015
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 208x105x101 cm
1 650 zł
Obwodowa tekstylia dekoracyjna: 90x200
490 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-200x12x90
740 zł

Dane produktu

Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: przezroczysty biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Dziecięce łóżko z litego drewna z barierką i dekoracjami

Dla każdego, kto właśnie rozważa urządzenie pokoju dziecięcego dla chłopca, oferta duńskich mebli dziecięcych z drewna litego będzie doskonałą inspiracją. Prezentujemy łóżko dziecięce z masywu z kolekcji Space, która tematycznie przeznaczona jest właśnie dla chłopców. Motyw kosmosu może przemówić do wyobraźni wielu z nich. Ponadto dziecięce łóżko jest bezpieczne nawet dla bardziej ruchliwych maluchów, dostatecznie wysoka barierka jest wokół całego łóżka. Miejsce pod łóżkiem zakryte jest tkaniną dekoracyjną, łóżko można od razu uzupełnić o materac z wymienialnym pokryciem oraz o dekoracyjne poduszki.

 

Oryginalny wygląd, bezpieczeństwo dziecka oraz spełnianie wymogów higienicznych. To oferta duńskiego producenta. Łóżko w cenie ze stelażem. Meble wykonane są z jakościowego drewna sosnowego. Dostawa w częściach do montażu, który można w ramach oferty Aldo zamówić. Transport bezpłatny na terenie całego kraju.

 

 

Dziecięce łóżko naprawdę dla dzieci

Jeżeli chcemy, by pokój był naprawdę "dziecięcy", wówczas najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z oferty duńskiego producenta, przede wszystkim ze względu na możliwość bardzo elastycznego dobierania nie tylko mebli, ale też i dekoracji. Dziecięcy pokój może być dzięki temu urządzony bardzo jednolicie, zgodnie z zainteresowaniami dziecka. Meble z masywu są poza tym bardzo funkcjonalne, każdy sam może pokój stopniowo uzupełniać w zależności od wieku dziecka. Jeśli dziecko jest jeszcze małe, można łóżko uzupełnić o ślizgawkę, baldachim, namiot lub kolumnę z tkaniny. To wszystko można w wyższym wieku wycofać i z dziecięcego pokoju stworzyć studencki. W ofercie mebli Hoppekids nie ma granic.

 

Tkaniny są ręcznie haftowane, poduszki i materace mają wymienialne poszewki, które oczywiście można prać. Duński producent zadbał o dopracowanie najdrobniejszych szczegółów.

 

Materace – certyfikowana produkcja duńska, z gwarancją zdrowotną.
parametry techniczne - density 23-26 kg/m kwadratowych., twardość 155-190Newt 
 


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie