ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięce łóżko z barierką Fairytale-A2-3

Producent: HoppeK
Kod: HPK0083-2015
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Łóżko dziecięce: 168x56x78 cm
980 zł
Szuflada pod łóżko: zestaw 2 szt.-153x19x60 cm
451 zł
Materac dziecięcy: z pokrowcem-160x12x70
501 zł

Dane produktu

Nośność: 80 kg
Powierzchnia spania: 70x160 cm
Cena łóżka: ze stelażem
Stelaż: drewniany, listewkowy
Kontener z szufladami: pianka
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Dziecięce łóżko z litego drewna dla małej dziewczynki

W projekcie dziecięcego łóżka z litego drewna duński producent pamiątał o wszystkim. Nie brak dla dzieci w wieku do 6 lat, dla których miejsce do spania 60x170 cm jest przeznaczone, zabezpieczającej barierki, materaców z wymienialnymi pokrowcami ani dekoracyjnych poduszek. O ile pomieszczenie przeznaczone na pokój dziecięcy jest małe, na pewno przydatne się okażą szuflady, rozwiązujące problem miejsc do przechowywania pod łóżkiem. Dziecięce łóżko, które obecnie prezentujemy, można wzbogacić o cały szereg dekoracji, nie brak również oferty szaf, komód czy biurek. To wszystko w tym samym stylu i odcieniu.

Producent duński, który specjalizuje się w produkcji mebli dziecięcych z litego drewna, stawia na wysoką jakość. Certyfikowane meble mają przedłużoną gwarancję na okres 36 miesięcy. Materiał jakościowego drewna sosnowego jest pokryty wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli, struktura drewna jest łatwo dostrzegalna. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju 
 

 

Dziecięcy pokoj dla małej dziewczynki

Jeżeli dziewczynka nie chodzi jeszcze do szkoły, nie trzeba na razie kupować dla niej biurka, przy którym ze względu na jego wymiary i tak nie czuła by się dobrze. O wiele lepszym rozwiązaniem dla małych dzieci jest zastosowanie tak zwanych zmniejszonych mebli lub samodzielnych krzesełek i stolików, z powodzeniem można wykorzystać również dekoracyjne pluszaki do siedzenia.

- dziecięcy stolik z krzesłami z litego drewna
- dziecięcy pluszak do siedzenia dla dziewczynek
- dziecięcy tapicerowany fotelik Fairytale 
 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie