ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięce łóżko piętrowe Stim 2141LISU

Producent: PRS
Kod: PRS00344-2014
2 244 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 144 cm
Szerokość: 122 cm
Długość: jednego łóżka 207,5 cm
Szuflada pod łóżko: 104x40 cm
Obciążenie: 90 kg
Waga: 140,5 kg
Ilość paczek: 4 szt.
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Stelaż: płyta z otworami
Materiał: płyta laminowana 18 - 22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dąb-biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Dziecięce łóżko piętrowe Stim z pewnością cię zaskoczy

Masz dwójkę dzieci i chcesz im wyposażyć pokój dziecięcy przytulnie i przestronnie, tak aby we wnętrzu pozostało jeszcze dużo miejsca do zabawy? Rozwiązaniem może być wyjątkowa oferta wielofunkcyjnego designu francuskiego producenta. Szeroki wybór   łóżek piętrowych dla dzieci, które dostępne są w kilku kolorach. Piętrowe łóżko Stim jest jednym z wielu możliwych rozwiązań wyposażenia wnętrza małego dziecięcego pokoju , gdzie trzeba oszczędzać każdy centymetr. Łóżko oferuje nie "tylko" miejsce do spania dla dwójki dzieci, ale także dwie szafy, półki i szufladę pod dolnym łóżkiem. Łóżko piętrowe, do którego można schować wiele rzeczy.

 

Darmowy transport na terenie całego kraju!

 

Francuski producent kładzie duży nacisk na jakość, co jest już widoczne na samym designu . Materiałem do produkcji łóżka jest laminowana płyta o grubości od 18 do 25 mm. Łóżko jest mocne i stabilne. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji.

 

 

Funkcjonalny pokój dziecięcy dla dwójki dzieci

Wyposażyć pokój dziecięcy dla dwójki dzieci to coś zupełnie innego niż dla jednego dziecka. Każde dziecko powinno mieć swoje własne miejsce, więc należy zwracać szczególną uwagę przy wyborze mebli. Pokój dziecięcy musi być przestronny i funkcjonalny, nawet po rozmieszczeniu wszystkich elementów mebli. Ponadto, nie powinno także zabraknąć miejsca do zabawy lub do nauki. Konieczne jest zatem, oprócz łóżka kupić także biurka dla dzieci. I jak to wszystko zrobić, aby utrzymać miłą atmosferę i żeby pokój nie był pełen mebli?

 

Można sobie pomóc kupnem dobrego, wielofunkcyjnego łóżka. Takie odpowiednio dobrane łóżko piętrowe zaskakująco oszczędza ilość miejsca w danym wnętrzu. Łóżko piętrowe z kolekcji Stim jak powiedzieliśmy już wcześniej oferuje , dwie szafy i szufladę pod dolnym łóżkiem. Dzięki tym dodatkom zaoszczędzisz miejsce w pokoju w miejsce klasycznej szafy.

 

Bardzo nam się również podoba rozmieszczenie łóżek, które nie są całkowicie pod sobą.Propozycja łóżka wygląda w pomieszczeniu bardzo nowocześnie. Połączenie naturalnego koloru z bielą jest bardzo imponujące oraz przyjemne. Łóżko piętrowe z pewnością możemy polecić. A jeśli potrzebujesz jeszcze inne elementy mebli to możesz je wybrać z kolekcji mebli dziecięcych Battle, która oferuje te same kolory i design. 

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dziecięce spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montazu.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

-25%
Łóżko dziecięce Bibop 2326LISU-TILI - 3 osoby

Łóżko dziecięce Bibop 2326LISU-TILI - 3 osoby

Przybliżony czas dostawy:
3 926 zł
3 - 4 tygodnie
2 945 zł
-25%
Łóżko piętrowe Swan 2328LISU-TILI

Łóżko piętrowe Swan 2328LISU-TILI

Przybliżony czas dostawy:
3 926 zł
na magazynie-jedynie szybka wysyłka
2 945 zł
Dziecięce łóżko piętrowe Taylor 2319LISU-TIRO

Dziecięce łóżko piętrowe Taylor 2319LISU-TIRO

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
od 1 708 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie