ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięce łóżko piętrowe dla chłopców SCFTBB19

Producent: VP
Kod: VP0033-2015
3 561 zł
Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 130 cm
Szerokość: 104 cm
Długość: 210 cm
Nośność: 80 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: płyta laminowana – płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: czerwony
Kraj pochodzenia: Belgia
Transport: Darmowy
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Dziecięce łóżko piętrowe dla chłopców SCFTBB19

W ofercie mebli dziecięcych belgijskiego producenta, imitujących wszelkiego rodzaju samochody, nie zabrakło nawet łóżka piętrowego dla dwójki małych strażaków. Tematyczne meble dziecięce zyskują ostatnio na popularności. Przyczyną tego wzrostu jest zapewne fakt, że również meble zaczynają być traktowane jako sprzęt użytkowy, a ich wymiana co kilka lat staje się rzeczą naturalną. Meble nie są już wybierane na okres dwudziestu lub więcej lat, ale według aktualnych potrzeb i upodobań. Tak więc dla dziecka aranżujemy początkowo pokój niemowlęcy, zmieniany z czasem na pokój dla przedszkolaka (na przykład z łóżkiem piętrowym w postaci wozu strażackiego) by ten w końcu zmienić na pokój studencki. Tematyczne pokoje dziecięce i meble dziecięce zyskują na popularności mimo tego, że są to tylko meble na okres przejściowy, bo warto chyba zafundować dziecku te chwile radości, zapamiętywane czasami na całe życie.

 

Belgijski producent oprócz pomysłowej konstrukcji i nietypowego wyglądu kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo. Po obwodzie górnego łóżka znajduje się barierka. Kolejnym elementem bezpieczeństwa są zaokrąglone krawędzie. Cena ze stelażem. Materiałem do produkcji jest płyta MDF w połączeniu z płytą laminowaną. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Pokój dziecięcy dla dwójki małych strażaków

Do uzupełnienia pokoju dziecięcego, belgijski producent oferuje wiele pojedynczych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego w podobnym stylu i kolorystyce.

 

Oferta belgijskiego producenta jest nietypowa szczegółowością wykonania i wiernością wyglądu, Elementy łóżek dopracowane są do najmniejszych szczegółów i „prawie” nie do odróżnienia od prawdziwych samochodów.

 

VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięce łóżko piętrowe Stim 2141LISU

Dziecięce łóżko piętrowe Stim 2141LISU

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
2 244 zł
Łóżko piętrowe z litego drewna Space

Łóżko piętrowe z litego drewna Space

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
od 3 304 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie