ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięce łóżko na antresoli My color-Basic-A4-76-1

Producent: HoppeK
Kod: HPK00271-2015
2 070 zł
1 863 zł
-10%
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 105 cm
Szerokość: 101 cm
Długość: 208 cm
Nośność: 100 kg
Powierzchnia spania: 90 x 200 cm
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: drewniany, listewkowy
Materiał: sosna
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: różowy fandango
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Dziecięce łóżko z litego drewna, praktyczne rozwiązanie dla małych wnętrz

Łóżka dziecięce na antresoli zyskują na popularności zwłaszcza przy aranżacji małych wnętrz. Prezentowane różowe łóżko dziecięce przeznaczone do wyposażenia pokoju dziecięcego dla dziewcząt. Dziecięce łóżko posiada po obwodzie dostatecznie wysoką barierkę chroniącą dziecko przed upadkiem. Oferta duńskiego producenta mebli dziecięcych kolekcji My color jest bardzo elastyczna, nie tylko pod względem kolorystyki. Oprócz możliwości zakupu kolejnych elementów w kolorze różowym, umożliwia również obniżenie łóżka do klasycznej wysokości, bardziej odpowiadającej dorastającej nastolatce. Dzięki szerokiej ofercie mebli w kolorze różowym, można w tym kolorze kompletnie wyposażyć pokój dziecięcy. W ofercie nie brakuje również mebli w kolorach bardziej typowych dla chłopców.

 

Duński producent przynosi całkowicie nowy sposób aranżacji pokoju dziecięcego. Nie chodzi tu tylko o zwykłą sprzedaż mebli. Producent stawia na wysoką jakość, co pozwala mu na oferowanie wydłużonej gwarancji na okres 3 – 5 lat. Do produkcji wykorzystano jakościowe drewno sosnowe z wykończeniem wodorozcieńczalnym lakierem w kolorze danej kolekcji. Cena łóżka ze stelażem. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Nowoczesny pokój dziecięcy z litego drewna

Wybierając meble z litego drewna do pokoju dziecięcego, nie musimy się ograniczać tylko do naturalnego koloru drewna. Nowoczesne kolekcje, jak na przykład prezentowana kolekcja My color, oferują szeroką gamę kolorów. Dziękki możliwości wzajemnego kombinowania mebli różnych kolorów, mamy nie ograniczone możliwości pod względem kolorystyki. Dodatkowym atutem są szerokie możliwości praktycznego wykorzystania.

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Produkty podobne

Łóżko dziecięce z litego drewna Pino PIHSZG14

Łóżko dziecięce z litego drewna Pino PIHSZG14

Dostępność
2-3 tygodnie
1 264 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie