ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięce drewniane meble z kolekcji Fairytale 19-49-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK0040-2015
Dostępność:
3-4 tygodnie
Darmowy transport
Meble dziecięce: 2 krzesełka, stolik, ława
950 zł
Narzuta tekstylna: zestaw dla całego kompletu
194 zł

Dane produktu

Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy
Stół: 59x50x74 cm
Krzesło dziecięce: 31x56x32 cm
Ława z przestrzenią do przechowywania: 31x56x67 cm

Dla najmniejszych dzieci, meble o mniejszych rozmiarach

Jeżeli nie chcesz małym dzieciom kupować dla nich narazie zbyt dużego stołu, tymczasowym rozwiązaniem są dziecięce meble o mniejszych rozmiarach. Meble są rozmiarowo dostosowane do małych dzieci w wieku od 2 do 6 lat, oczywiście jest to indywidualne, ponieważ zależy od tego jak szybko dzieci rosną. Faktem jest, że dziecięce meble o mniejszych rozmiarach dzieci bardzo lubią. W dodatku umożliwiamy zakupienie pokryć z tkanin w kolorze niebieskim lub jasnoróżowym. Do kolekcji dziecięcych mebli należy stolik, 2 krzesełka oraz ławeczka wyposażona w bardzo praktyczny schowek.

Kolekcja dziecięcych mebli jest również bardzo fajnym dopełnieniem naszych propozycji dziecięcych pokoi z kolekcji Fairytale. Dzięki ofercie dekoracji w dwóch kolorach, na naszej stronie internetowej znajdziesz z tej kolekcji propozycje dziecięcych pokoi dla dziewczynek i dziecięcych pokoi dla chłopców. Duński producent kładzie nacisk na jakość, którą osiągnął używając sosnowego drewna, jak również dzięki wyrafinowanemu wzornictwu oraz dbałością o szczegóły. Darmowa wysyłka.


Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie