ceneo
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięce biurko z dostawką Champion Racer II

Producent: CL-T
Kod: CLT00120-2016
1 800 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 175 cm
Szerokość: 107 cm
Głębokość: 68 cm
Materiał: płyta laminowana 8, 12, 16 i 25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: czerwony
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Biurko dziecięce z dostawką

Idealne dla fana motoryzacji i Formuły 1. Biurko z dostawką z kolekcji BiConcept Champion Racer to świetnie przemyślane biurko z ogromną ilością miejsca do przechowywania i organizacji. Wygodne, z bardzo dużym, głębokim blatem może służyć dziecku aż do dorosłości, a jego liczne elementy dekoracyjne nawiązujące do tematyki samochodowej zachwycą każdego chłopca (a nawet dziewczynkę, która kocha samochody). 

Samochodowe biurko dla chłopca z dostawką – opis mebla

Biurko zostało wykonane z płyty laminowanej, a jego gładka, błyszcząca struktura jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Duża powierzchnia blatu, daje sporo miejsca do pracy . Biurko wyposażono w szeroką szufladę na całej szerokości biurka (podzieloną na kilka części – tak jak szuflady regałów u mechanika). W blacie biurka zamontowano również wygodną przelotkę na kable do komputera. Do tego modelu biurka, producent przygotował wygodną i pojemną dostawkę, która montowana jest nad biurkiem. W efekcie całość konstrukcji ma 175 cm i jest wystarczająco wysoka, by zmieścić mnóstwo rzeczy, a jednocześnie  pozwalająca na swobodny dostęp starszemu dziecku czy nastolatkowi. Dostawka to kilka półeczek i jedna zamykana szafeczka z uchwytem w kształcie samochodowego koła. Dodatkowo, pomocne w organizacji przestrzeni wokół ucznia są: plastikowy przybornik na długopisy i siatkowa kieszeń na drobiazgi. Biurko z dostawką świetnie komponuje się z innymi meblami z kolekcji Champion Racer.
Cilek
Firma projektująca pokoje dziecięce, a raczej kompletne koncepcje ich wyposażania, zwłaszcza pod kątem unikalnego wyglądu. Pokoje dziecięce tego producenta wpełni akceptują potrzeby uczniów i przedszkolaków zachowując jednak sporą przestrzeń do realizacji indywidualnych pomysłów i marzeń dziecka. Początki działalności firmy Cilek datowane są na rok 1995. Na dzień dzisiejszy firma prezentuje swoje produkty w 66 krajach w prawie 500 salonach. Firma produkuje w skali roku przeszło 3 MILIONY pokoi dziecięcych. Koncentruje się wyłącznie na produkcji mebli dla niemowląt, uczniów i studentów, oferując meble idealnie dopasowane do potrzeb i marzeń dzieci. Cieszy nas bardzo, że również w naszym sklepie możemy przedstawić Państwu meble tego producenta, i to nie tylko w Polsce, ale we wszystkich krajach w których prowadzimy działalność, czyli również w Czechach i na Słowacji.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie