ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Dziecięca szafka z litego drewna Fairytale 36-4253P-82-001 FKnight

Producent: HoppeK
Kod: HPK0061-2015
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Regał: 87x169x42
2 450 zł
Drzwiczki: tekstylne
122 zł

Dane produktu

Kolor: biało-niebieski
Materiał: sosna/MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Dania
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafka z masywu do pokoju dziecięcego dla chłopca

VW ofercie duńskiego producenta mebli dziecięcych z masywu podoba nam się przede wszystkim ogromna elastyczność, z jaką oferuje swe produkty. Wybierać można nie tylko z oferty mebli i projektów pokoi dla dziecka, ale do dyspozycji są też bardzo ciekawe dekoracje. Dla tak tradycyjnego elementu mebli, jakim z całą pewnością jest szafka, proponuje od razu kilka mośliwości. Można nabyć szafkę bez dekoracji z tkaniny, która zastępuje klasyczne drzwiczki, albo wręcz przeciwnie można nabyć szafkę z drzwiczkami pełnymi. Pozostaje jeszcze możliwość - można zostawić szafkę otwartą, bez drzwiczek i bez tkaniny.
Producent duński oprócz elastycznego wyboru stawia na wysoką jakość i dlatego może sobie pozwolić na oferowanie gwarancji na okres 3 do 5 lat. Jakościowe drewno sosnowe wykorzystywane do produkcji mebli jest pokryte wodorozpuszczalnym lakierem w odcieniu transparentnej bieli. Dostawa szafki w częściach do montażu. Bezpłatny transport. 
 

Urządzamy pokój dziecięcy z masywu dla chłopca

Jak świetnie pasuje szafka do wnętrza chłopięcego pokoju, urządzonego meblami z kolekcji Fairytale Knight prezentujemy na załączonych zdjęciach. Wybierać można z kilku wzorów łóżek dziecięcych, od klasycznych łóżek aż po piętrowe łóżka z masywu. Wszystko, razem z dziecięcymi dekoracjami, łączy jeden motyw kosmosu. Meble dziecięce z masywu są zawsze białe a dekoracje niebieskie.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.