ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięca szafa Fairy 299406

Producent: DME - S
Kod: DME013-00202
1 050 zł
Przybliżony czas dostawy:
w magazynie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 182,7 cm
Szerokość: 93,3 cm
Głębokość: 50 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: fioletowy
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Szafa z lustem z kolekcji dla dziewcząt Fairy

Uważamy, że przede wszystkim małym, ale zapewne i większym damom, spodoba się szafa z nietradycyjnie umieszczonym lustrem, przeznaczona do dziecięcego pokoju. Szafa dla dzieci Fairy, dzięki drzwiom z lustrem podkreślonym fioletowym kolorem, adresowana jest dla diewcząt. Kolekcja Fairy oferuje duży wybór pojedynczych elementów mebli w romantycznym stylu, przeznaczonych do wyposażenia pokoju dziecięcego.

Francuski producent kładzie nacisk na jakość, oryginalny design i atrakcyjną cenę. Szafę dla dzieci w odniesieniu do jej wykonania, oferuje za naprawdę dobrą cenę, a my dodajemy darmowy transport na terenie całego kraju!

 

Szafa dla dzieci jest we wnętrzu naprawdę ważna

Jeśli masz wystarczająco dużo miejsca to zakup szafy dla dziecka jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Dzieci, a zwłaszcza dziewczęta, lubią mieć ubrania w swoim pokoju.

 

Układ wewnętrzny- za lustrem znajdują się 3 półki, w lewej części są 2 drążki na ubrania

 

Popularny jest również sposób otwierania za pomocą przesuwnych drzwi . Dużą rolę w popularności szafy bez wątpienia również odegrały dekoracje, w postaci gwiazdek. Masz w domu dwójkę dzieci? Idealnym rozwiązaniem jest obszerniejsza szafa trzydrzwiowa. Z pewnością taka szafa zajmie mniej miejsca niż dwie oddzielne dwuczęściowe szafy.

Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminatowa ze zmywalną powierzchnią. Fioletowy i biały kolor należą do najbardziej populárních do wyposażenia dziecięcego pokoju dla dziewcząt.

 

Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Łóżko dziecięce Fairy 299409

Łóżko dziecięce Fairy 299409

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
636 zł
Pokój dziecięcy Fairy 999545 w elementach

Pokój dziecięcy Fairy 999545 w elementach

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
od 1 082 zł
Biurko dziecięce Fairy 299412

Biurko dziecięce Fairy 299412

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
485 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie