ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięca szafa Elisa G50.173

Producent: Gaut
Kod: GA0021-2015
2 807 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 203 cm
Szerokość: 132 cm
Głębokość: 59 cm
Materiał: płyta laminowana 18 - 22 mm
Wykonanie: obrzeża ABS
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-lily
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Szafa dziecięca dla dziewcząt

Już na pierwszy rzut oka wiadomo, że ten model szafy dziecięcej, francuski producent tworzył raczej dla dziewcząt. Oprócz popularnych wśród dziewcząt kolorów, białego i lila, producent wykorzystał kolejny popularny element, jakim jest lustro umieszczone w środkowej części. Szafa, tak samo jak reszta kolekcji Elisa, oferuje typową francuską elegancję. W kolekcji znajduje się wiele elementów do wyposażenia pokoju dziecięcego lub studenckiego. Do wyboru są łóżka w dwu rozmiarach, nie zabrakło również obszernego biurka, komody, regału czy toaletki. Design kolekcji zaprojektowano w sposób atrakcyjny dla małych dziewczynek i dorastających nastolatek.

 

Francuski producent kładzie nacisk na wysoką jakość. Zaokrąglone krawędzie i obrzeża ABS są tego dowodem. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana o grubości 18-22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.


Certyfikat ISO 9001 - jakość
Certyfikat ISO 14001 – gwarancja na meble od 3-5 lat
Certyfikat ISO 18001 – meble bezpieczne dla zdrowia i w używaniu

 

Wnętrze szafy:półki i drążek na ubrania z lewej strony, po prawej trzy półkiGautier
Zespół projektantów z firmy Gautier z przyjemnością przedstawia bardzo ciekawą kolekcję mebli. Produkcja jest czysto francuska, a skupia się przede wszystkim na harmonii, szczerości oraz spójności. Filozofia, która ma na celu ciągłe zwiększanie jakości a zarazem kładzie nacisk na szczegóły.
Producent przynosi wzornictwo i styl na miarę dni dzisiejszych, a zarazem jest pozytywnie nastawiony do problematyki ochrony środowiska naturalnego, zwłaszcza pod kątem produkcji. Dowodzi tego posiadaniem wiele certyfikatów.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie