Dziecięca szafa dla dziewcząt Bonny BOKL23

Producent: Vipack
Kod: VP00179-2014
Popularny biały odcień w połączeniu z jasnym i ciemnym różem, prócz szafy trzydrzwiowej bardziej odpowiedniej do pokoju dziecięcego dla dwójki dziewcząt.
niedostępne
montaż
Łatwy montaż
Złożycie samodzielnie zgodnie z przejrzystymi instrukcjami
6 273,56 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 201 cm
Szerokość (cm): 147 cm
Głębokość: 59 cm
Waga: 117 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Belgia
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Szafa do pokoju dziecięcego dla dziewcząt

Oferta belgijskiego producenta w kolekcji mebli dziecięcych Bonny jest bardzo bogata. Do wyboru są również szafy, i to od razu w kilku wersjach. Popularny biały odcień w połączeniu z jasnym i ciemnym różem, prócz szafy trzydrzwiowej bardziej odpowiedniej do  pokoju dziecięcego dla dwójki dziewcząt , do dyspozycji jest również dwudrzwiowa szafa. Ponadto nabyć można zupełnie inaczej wykonane łóżko dziecięce ze szufladami, lub łóżko dziecięce z biurkiem, nie może też zabraknąć  łóżka piętrowego, które idealnie pasuje właśnie do trzydrzwiowej szafy. Doskonałe połączenie elementów w pokoju dla dwójki dziewcząt.

 

Belgijski producent kładzie nacisk na jakość i dlatego zastosował jako materiał do produkcji mdf deski. Te w obwodzie szafy osiągają grubość do 3,5cm. Dostawa w częściach do montażu według instrukcji, który można na stronach Aldo zamawiać. Darmowy transport na terenie całego kraju. 

 

 

Pokój dla dwójki księżniczek

Ogólnie wiadomo, że dziewczynki potrzebują więcej ubiorów od chłopców. Dlatego też zazwyczaj większe szafy nabywane są do pokoju przeznaczonego dla dziewczynki. Jeżeli do dyspozycji jest małe pomieszczenie, z którego korzystać mają dwie dziewczynki, wówczas idealnym połączeniem będzie piętrowe łóżko Bonny i wspomniana szafa. Oszczędność miejsca będzie bardzo duża. Jak już ale zostało powiedziane, oferta belgijskiego producenta jest bardzo duża i możliwości mnóstwo.

 

W sumie projekt szafy można z powodzeniem zaszeregować do kategorii nowoczesnych mebli dziecięcych.

 

VP company
"Fine furniture for young people” to hasło, którym kieruje się belgijska spółka. Jakościowe meble dla dzieci i studentów. Spółka VP jest firmą rodzinną z długoletnią tradycją sięgającą roku 1952. Belgijski producent dostarcza meble wykonane z najbardziej jakościowych materiałów, wyposażone w odpowiednie certyfikaty, w pełni dostosowane do norm Unii Europejskiej gwarantujących bezpieczeństwo dziecka.

Śledz nas w mediach społecznościowych