ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięca pufa do siedzenia Butterfly 36-4918-BF-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK0097-2015
530 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Výška: 23 cm
Průměr: 75 cm
Objem: 80 litrů
Materiál: látka-PU granule
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: růžová
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Do pokoju dziecięcego dla dziewczyny dekoracyjny pluszak do siedzenia

 

Całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz pokoju dziecięcego dla dziewcząt promuje na naszych stronach duński producent mebli z litego drewna. Prócz konkretnych elementów, wykonanych zawsze w bieli, znajdziemy w każdej kolekcji odpowiednie dekoracje i dodatki, dzięki czemu pomieszczenie można urządzić do najdrobniejszych szczegółów, tworząc w ten sposób piękną całość. Dla inspiracji pokazujemy na zdjęciach kilka projektów pokoi dziecięcych dla małych, ale i dużych dziewcząt. Pluszak do siedzenia w przyjemnym a przede wszystkim popularnym odcieniu różu przemówi na pewno do wyobraźni wielu zainteresowanych. Wypełniacz z PU granulek jest bardzo wygodny.


Duński producent kładzie nacisk na jakość, jego oferta to certyfikowane, markowe meble. Dostawa w całości. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie