ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Dziecięca komoda z lustrem i regałem Trend City

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0067-2016
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Komoda: 100x89x46
1 595 zł
Dostawka: 100x68x15 cm
491 zł

Dane produktu

Materiał: płyta MDF
Wykończenie: wysoki połysk, mat
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Turcja
Kolor: biały, wiśnia, ciemny orzech
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Komoda z dostawką, dla ponadczasowych aranżacji

Kolekcja mebli dziecięcych Trend City już swym nazwem podpowiada, że meble tej kolekcji mają ambicje tworzyć nowoczesne trendy w aranżacjach pokoi dziecięcych. Przedstawiana komoda z dostawką jest tego dowodem. Komoda jest do dyspozycji jako pojedynczy element, lub w komplecie z praktyczną dostawką, tworzoną regałem i lustrem do zawieszenia. Prezentowany zestaw tworzy praktyczną kombinację kilku mebli o atrakcyjnym wyglądzie i kolorystyce. Wszstkie meble tej kolekcji (nie tylko prezentowany zestaw) posiadają motyw panoramy miasta. Motyw dekoracyjny podkreśla charakter kolekcji, a jest na tyle dyskretny, że meble dziecięce mogą być wykorzystywane nawet w wieku nastoletnim dziecka lub wręcz mogą służyć do aranżacji pokoju studenckiego.

 

Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy, kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów. Materiałem do produkcji jest lakierowana płyta MDF. Stelaż w cenie łóżka. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Wykończenie w wysokim połysku. Możliwość zakupienbia komody jako pojedynczego elementu. Gwarancja wydłużona do 7 lat. Darmowy transport na terenie całego kraju.

New Joy 
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadanie certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Komoda dziecięca z lustrem, toaletka Laura

Komoda dziecięca z lustrem, toaletka Laura

Przybliżony czas dostawy:
5 - 6 tygodni
od 1 628 zł
Komoda dziecięca z lustrem Solid

Komoda dziecięca z lustrem Solid

Przybliżony czas dostawy:
5 - 6 tygodni
od 1 057 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie