ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dziecięca komoda Lolita 2257CO3X

Producent: PRS
Kod: PRS013-00214
491 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 77 cm
Szerokość: 90 cm
Głębokość: 44 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Kolor: biała sosna-różowy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Dziecięca komoda z ulubionym różowym odcieniem

Pewnie większość z was nie ma wątpliwości dla kogo zaprojektowano tę komodę. Tak, dla małych, ale również dużych panienek, które są przede wszystkim miłośnikczkami różowego koloru, nie tylko u mebli. Nowe technologie wykończenia pozwalają producentom uzyskać nowe, niezwykłe odcienie. Komoda jest w odcieniu białej sosny, która idealnie imituje prawdziwe drewno. Można kupić meble, które wyglądają jakby były z prawdziwego drewna litego, ale oczywiście za zupełnie inną, niższą cenę ponieważ do produkcji wykorzystano płytę laminowaną.

 

Francuski producent podkreśla jakość, a szczególnie bezpieczeństwo dzieci. Kolekcja Lolita zawiera też inne elementy, takie jak łóżko dla dzieci, biurko lub szafę, a wszystkie te elementy można ustawić w cały komplet w jednym wzorze.

 

Czy dziecięca komoda jest ważnym elementem w pomieszczeniu?

Oczywiście to zależy głównie od tego ile jest w pokoju miejsca. Ale jeśli istnieje możliwiść zakupu komody to zdecydowanie polecamy. Nie wszystko nadaje się do przechowywania w szafie, tam powinny być tylko ubrania. Komoda z szufladami jest praktycznym dodatkiem do wnętrza z kilku powodów. Przysunięta do biurka może służyć jako miejsce do przechowywania książek, lub dostawiona do szafy może służyć do przechowywania np. bielizny, skarpetek, koszul, czy zabawek dla dzieci.

 


Ciekawe na komodzie Lolita są szczegóły. Interesujące są fale na górnej części, różowa szuflada, również uchwyty w kształcie wyimaginowanej fali. Ale to wszystko ma sens, zwłaszcza, że producent dotrzymał warunki jakości produkcji. Do zlepszenia jakości producent mebli zastosował np. płyty laminowane o szerokości 25 mm, dla lepszej konstrukcji mebli. Obchodzenie się z trzema szufladami również ze względu na jakość jest bardzo łatwe.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Dziecięca komoda Smoozy 2223CO3T

Dziecięca komoda Smoozy 2223CO3T

Dostępność
2 - 3 tygodnie
379 zł
Dziecięca komoda Elisa G50.160

Dziecięca komoda Elisa G50.160

Dostępność
3 - 4 tygodnie
1 271 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie