ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Domek z tkaniny Butterfly 36-4935-BF-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK0096-2015
540 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Výška: 73 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 102 cm
Materiál: látka
Barva: dle fotografie
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Do łóżka dziecięcego lub luzem umieszczony w pokoju domek z tkaniny

Jeżeli chcemy urządzić pokój dziecięcy dla dziewczynki w nietypowy sposób, warto skorzystać z oferty duńskiego producenta. Projekty pokojów dziecięcych z litego drewna oraz mebli dziecięcych z litego drewna duńskiego producenta to całkowicie nowy sposób urządzania wnętrz przemyślany do najdrobniejszych szczegółów. Do każdej kolekcji dobrać można szereg odpowiednich dziecięcych dekoracji i akcesoriów, dzięki czemu pomieszczenie będzie oryginalne i nietypowe. W ofercie kolekcji Butterfly, przeznaczonej dla małych i dużych dziewcząt, znaleźć można naprawdę wszystko. Dekoracyjne poduszki, kolumnę z tkaniny, pluszak do siedzenia, a wszystko w jednolitym stylu i lubianym przez dziewczynki kolorze jasnoróżowym, żółtym itp. Pokoje dziecięce dla dziewczynki są dzięki dekoracjom tak ładne, że trudno im się oprzeć. Inspiracji warto szukać na naszych zdjęciach.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie