Designerskie meble do sypialni Sarlat, white cherry

Designerskie łóżko Sarlat medium, white cherry

Designerskie łóżko Sarlat medium, white cherry

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 5 tygodni
7 169,31 zł
Designerskie łóżko małżeńskie Sarlat, white cherry

Designerskie łóżko małżeńskie Sarlat, white cherry

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 5 tygodni
7 944,69 zł
Designerska szafa Sarlat, white cherry

Designerska szafa Sarlat, white cherry

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
9 146,16 zł
Designerska komoda do sypialni Sarlat, white cherry

Designerska komoda do sypialni Sarlat, white...

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
4 011,29 zł

Wysokiej jakości, certyfikowane meble francuskiego producenta, który wybrał do produkcji płytę MDF, obrzeża ABS i oczywiście szuflady mają wolny asortyment. W kolekcji Sarlat możesz wybierać spośród szerokiej gamy wysokiej jakości mebli, istnieje również możliwość trzech rozmiarów łóżek. Kolekcja Sarlat jest jedną z droższych, ale otrzymujesz wysokiej jakości, certyfikowane meble, które będą wyglądać jak nowe nawet po wielu latach.


Certyfikat ISO 9001 - jakości
Certyfikat ISO 14001 - 2 do 5 lat gwarancji na meble
Certyfikat ISO 18001 - meble bezpieczne w użyciu i bezpieczne dla zdrowia


Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznej reprezentacji ze strony danych producentów ma dla Państwa pewną wagę jako rzetelna firma. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli bardzo cieszymy się, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i nietradycyjne. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych projektów, których klienci potrzebują dla Ciebie i staramy się to robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.

Gautier
Zespół projektantów z Gautier z przyjemnością przedstawia nową, bardzo interesującą kolekcję mebli. Produkowane we Francji, reprezentują swoim stylem przede wszystkim harmonię, szczeroś i spójność całości. Filozofia, której celem jest ciągłe podnoszenie jakości i zwrócenie uwagi na detale.
Producent przedstawia kolekcję mebli, których styl i wzornictwo dostosowane są do dzisiejszego stylu życia. Zwraca także uwagę na ochronę środowiska, w szczególności przy sposobie produkcji. Dodatkowo meble posiadają potrzebne certyfikaty.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Akcesoria do pokoju

Ten filtr nie zawiera żadnych pozycji.