Designerskie łóżko ze schowkiem Ely mat biały, dąb

Producent: Dekit
Kod: RIDK0123-2020
 • powierzchnia spania 140x190 cm
 • całkowita nośność łóżka wynosi 140 kg
 • cena łóżka obejmuje ruszt, a nie materac
 • minimalna zalecana wysokość materaca to 15 cm
 • w cenę wliczone są również dwie głębokie szuflady oraz nadstawka do łóżka
niedostępne
3 249,05 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 86 cm
Szerokość (cm): 146 cm
Długość (cm): 223 cm
Powierzchnia spania: 140x190 cm
Obciążenie: 140 kg
Ilość paczek: 5 szt.
Kolor: biały, Jasny dąb
Cena łóżka: ze stelażem, bez materaca
Stelaż: listewkowy w metalowej ramie
Materiał: płyta laminowana
Wykonanie: prasowane krawędzie
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Gwarancja: 24 miesięcy
Styl : nowoczesny, skandynawski

Łóżko z miejscem do przechowywania, design skandynawski

Oferta łóżek sypialnianych o różnych rozmiarach z dużymi przestrzeniami do przechowywania, a nawet praktycznymi nadstawkami jest na naszej stronie internetowej naprawdę szeroka, ponieważ częścią naszego zamiaru jest właśnie przedstawienie rynkowi opcji projektowych, które są tak oszczędne pod względem przestrzeni, jak to tylko możliwe. Uwielbiamy meble, które oszczędzają miejsce w pomieszczeniu, w przypadku łóżka Ely w sypialni jednej osoby, czy w pokoju studenckim.

Popularny, tzw. skandynawski design prezentuje połączenie odcieni bieli z jasnym dębem, połączenie idealne do umeblowania bardzo małej przestrzeni. Projekt łóżka posiada nadbudowę z licznymi półkami, które oferują zdecydowanie więcej miejsca do przechowywania i magazynowania niż tradycyjne szafki nocne, ponadto po obu stronach łóżka znajdują się głębokie szuflady oraz miejsce na dodatkowe przechowywanie niezbędnych przedmiotów, np. książek. Ogólny design jest bardzo nowoczesny, schowki nie zabierają miejsca z danego pomieszczenia, a do tego są artystycznie zaprojektowane z własną fantazją. Jeśli mieszkasz "singlu", a Twojasypialnia jest niewielka, to właśnie znalazłeś jedno z idealnych łóżek.Ale to łóżko z wieloma schowkami może być również wykorzystane do pokoju nastoletniego dziecka.

Łóżko 140x190, podstawowe parametry

 • Przestrzeń do spania o wymiarach 140x190 cm

 • całkowity udźwig łóżka to 140 kg, łóżko dla jednej osoby

 • cena łóżka obejmuje siatkę, a nie materac

 • minimalna zalecana wysokość materaca to 15 cm

 • cena obejmuje także dwie głębokie szuflady oraz nadstawkę

 • skandynawskie połączenie odcieni, idealne do małego pokoju

 • nadstawka i szuflady w zasadzie zastępują szafki nocne i komodę

 • jakość wykonania, bezkonkurencyjna cena

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznego przedstawicielstwa danych producentów, i nie musi to być tylko francuski producent łóżek piętrowych Bibop, ale także np. przedstawicielstwo hiszpańskiego producenta, ma dla Państwa klientów pewną wagę rzetelnej firmy. Ekskluzywne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania, a my jako sprzedawca mebli jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy pochwalić się takim przedstawicielstwem u kilku producentów. Ponadto dla Państwa jako klientów ekskluzywna reprezentacja ma urok nadania wnętrzu pokoju dziecięcego oryginalności i nieszablonowości. Ekskluzywne przedstawicielstwo to także piękne wzory, które Wy klienci musicie dostać i to właśnie staramy się robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble od Aldo.

Dekit, RM
Hiszpańska producent stawiająca na bardzo nowoczesne wzornictwo, wykorzystująca także nowe technologie i odcienie, które są zupełnie nieszablonowe i nowe. Hiszpańska producent, która oferuje modne wzory we wszystkich pomieszczeniach, od salonu po sypialnię, przedpokój po pokój dziecięcy. Design, który pod wieloma względami, zwłaszcza w kategorii mebli dziecięcych, skupia się na maksymalizacji przestrzeni w Twoim wnętrzu. Bądź niekonwencjonalny i szczęśliwy z projektem pochodzącym ze słonecznej Hiszpanii.

Śledz nas w mediach społecznościowych