Designerskie biurko z półką wiszącą Ponti

Producent: Hannah home - TOP-S
Kod: AG00246-2022
  • wysokość stołu 72 cm, szerokość 100 cm, głębokość 60 cm
  • wysokość półki 24 cm, szerokość 100 cm, głębokość 20 cm
  • metalowa konstrukcja zapewniająca wytrzymałość i stabilność
  • materiał laminowany w kolorze jasnego dębu imitującego drewno
  • w zestawie biurko i półka wisząca
Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
1 517,38 zł
1 213,90 zł
-20%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 1 517,38 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 72 cm
Szerokość (cm): 100 cm
Głębokość: 60 cm
Kolor: Jasny dąb, czarny
Materiał: płyta laminowana, metal
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 24 miesięcy
Typ (biurka) filtr: tradycyjne

Biurko do pisania do pokoju dziecięcego, biurko dla dorosłych z półką

Ten zestaw najbardziej spodoba się nastoletnim dzieciom, ale także jako rozwiązanie miejsca pracy na przykład w salonie. Dzięki eleganckiej konstrukcji biurko z półką nie będzie kolidować z istniejącym umeblowaniem w salonie. Montaż nawiązuje nieco do wzornictwa przemysłowego, zwłaszcza dzięki czarnym, metalicznym elementom, które wyglądają niesamowicie. Oczywiście półkę można powiesić w dowolnym miejscu, ale dla nas największy sens ma ona właśnie nad biurkiem. Dodatkowo do biurka, w razie potrzeby, można dostawić praktyczną półkę - regał, w identycznym designie.

Metalowa konstrukcja zapewnia wytrzymałość i stabilność biurka, są też praktyczne, niewielkie szuflady, dzięki czemu pod biurkiem jest dość miejsca na swobodne poruszanie się. Montaż jest więc bardzo wygodny, siedzenie przy biurku nie jest ciasne. Materiał to połączenie metalu i laminatu w wiernej imitacji drewna dębowego, o czym już wspominaliśmy.

Meble Aldo - design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznego przedstawicielstwa od danych producentów, ma dla Państwa klientów pewną wagę firmy godnej zaufania. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania, a my jako sprzedawca mebli jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy pochwalić się takim przedstawicielstwem z kilkoma producentami. Ponadto dla Państwa, jako klientów, ekskluzywna reprezentacja ma ten urok, że wnętrze pokoju dziecięcego staje się oryginalne i nieszablonowe. Ekskluzywne przedstawicielstwo to także piękne wzory, które Wy klienci musicie zdobyć i to właśnie staramy się robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble od Aldo.

Śledz nas w mediach społecznościowych