Designerskie biurko Rex dla dzieci i dorosłych

Producent: Hannah home - TOP-S
Kod: AG00362-2022
  • wysokość 74 cm, szerokość 100 cm, głębokość 60 cm
  • metalowa konstrukcja zapewniająca wytrzymałość i stabilność
  • laminat 18 mm w pięknej imitacji jasnego dębu
  • elegancki, dla dzieci i dorosłych
  • Praktyczne przegródki na podręczniki lub materiały do pracy
Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
1 224,05 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 74 cm
Szerokość (cm): 100 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 30 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: Jasny dąb, czarny
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 24 miesięcy
Typ (biurka) filtr: tradycyjne

Biurko w imitacji dębu, konstrukcja metalowa

Być może nie wszyscy zauważyli na pierwszy rzut oka, że to biurko posiada również stojaki w postaci przegród, pomiędzy którymi można przechowywać podręczniki i zeszyty dla dzieci, a dla dorosłych jakieś narzędzia pracy. To unikalny projekt, którego wcześniej nie mieliśmy w naszym asortymencie. Biurko do pokoju dziecięcego wystarczająco duże, a dla Was dorosłych, jeśli szukacie biurka, które będzieładnie i elegancko wyglądało np. wsalonie,a nie potrzebujecie dużej powierzchni roboczej, to jest toidealne rozwiązanie.

Minimalistyczny design w eleganckim połączeniu odcieni jasnego dębu w imitacji z czarnymi, metalicznymi elementami. Biurko o mniejszych wymiarach dla dzieci i dorosłych, biurko, które bardzo lubimy za oryginalny design. Metalowa konstrukcja to bardzo dobry wybór materiału, gdyż metal jest niemal niezniszczalny i zapewnia biurku wytrzymałość i stabilność. A czarny odcień w połączeniu z jasnym drewnem pasuje do niego.

Meble Aldo - design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznego przedstawicielstwa danych producentów niesie ze sobą pewien ciężar wiarygodnej firmy dla Państwa klientów. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania, a my jako sprzedawca mebli jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy pochwalić się takim przedstawicielstwem z kilkoma producentami. Ponadto dla Państwa, jako klientów, ekskluzywne przedstawicielstwo ma ten urok, że wnętrze pokoju dziecięcego staje się oryginalne i nieszablonowe. Ekskluzywne przedstawicielstwo to także piękne wzory, które Wy klienci musicie zdobyć i to właśnie staramy się robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble od Aldo.

Śledz nas w mediach społecznościowych