Designerska komoda Armor medium

Producent: Gaut Top
Kod: GA00110-2021
  • nietradycyjny odcień i tłoczone wykończenie
  • oryginalny projekt komody Armor
  • używać w sypialni lub na korytarzu
  • meble francuskiego producenta z certyfikatem

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
montaż
Łatwy montaż
Złożycie samodzielnie zgodnie z przejrzystymi instrukcjami
1 576,86 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 83 cm
Szerokość (cm): 81 cm
Głębokość: 45 cm
Waga: 32,3 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: czarny, dub helvezia
Materiał: Płyta laminowana 16 i 25 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Dla miłośników nietradycyjnych wykończeń komoda z kolekcji Armor

Z pewnością zgodzisz się z nami, że komoda z kolekcji Armor przyciąga uwagę od pierwszego wejrzenia. Klasyczny design, tradycyjny układ i ilość szuflad, ale bardzo nietradycyjne wykończenie wiernie imitujące drewno, lite drewno. Jeśli jesteś miłośnikiem designerskich mebli, mebli nietradycyjnych, które wykraczają poza zwyczaje, to na naszej stronie znajdziesz coś dla siebie. Uwielbiamy oryginalne designy i nieustannie poszukujemy nowych pomysłów. Kolekcja Armor od francuskiego producenta designerskich mebli oferuje całą gamę oryginalnych elementów, w których możesz wybierać nie tylko z gamy komód, ale znajdziesz u nas również nietradycyjną szafę czy stolik nocny.

Komodę z trzema szufladami można wykorzystać w sypialni, ale także w korytarzu, przedpokoju. Być może myślisz o zupełnie innym miejscu, w designu i projektowaniu domu nie ma ograniczeń dla twojej wyobraźni. Od Ciebie zależy, jak poczujesz się jak w domu. Kolekcja Armor to jedna z bardzo wysokiej jakości, jak wspomnieliśmy we wstępie, oferta francuskiego producenta mebli z certyfikatem.

Certyfikat ISO 9001 - jakości
Certyfikat ISO 14001 - 2 do 5 lat gwarancji na meble
Certyfikat ISO 18001 - meble bezpieczne w użyciu i bezpieczne dla zdrowia

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznej reprezentacji ze strony danych producentów ma dla Państwa pewną wagę jako rzetelna firma. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli bardzo cieszymy się, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i nietradycyjne. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych projektów, których klienci potrzebują dla Ciebie i staramy się to robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.

Gautier
Zespół projektantów z Gautier z przyjemnością przedstawia nową, bardzo interesującą kolekcję mebli. Produkowane we Francji, reprezentują swoim stylem przede wszystkim harmonię, szczeroś i spójność całości. Filozofia, której celem jest ciągłe podnoszenie jakości i zwrócenie uwagi na detale.
Producent przedstawia kolekcję mebli, których styl i wzornictwo dostosowane są do dzisiejszego stylu życia. Zwraca także uwagę na ochronę środowiska, w szczególności przy sposobie produkcji. Dodatkowo meble posiadają potrzebne certyfikaty.

Produkty podobne

Komoda w skandynawskim designie z systemu szaf Nestor white

Komoda w skandynawskim designie z systemu szaf...

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
2 765,25 zł
Komoda do sypialnie w country designie Thelma light oak

Komoda do sypialnie w country designie Thelma...

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
3 850,25 zł
Śledz nas w mediach społecznościowych