ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Dekoracyjne poduszki Aeroplane 36-4953-AP-000

Producent: HoppeK
Kod: HPK00125-2015
340 zł
Dostępność:
niedostępne

Dane produktu

Výška: 15 cm
Šířka: 50 cm
Hloubka: 50 cm
Cena: za 2 kusy
Materiál: látka
Způsob dodání : v balíku
Barva: dle fotografie
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Poduszki jako sympatyczny drobiazg w pokoju dla chłopca

Oferta duńskiego producenta pokojów dziecięcych z litego drewna to nie tylko meble dziecięce same w sobie, ale też cały szereg dekoracji oraz dziecięcych akcesoriów. Na przykład poduszki na pewno w pokoju dla dziecka powinny się znaleźć. Prezentujemy poduszkę w zestawie dwu sztuk, doskonale dopasowanych do kolekcji Aeroplane. W ofercie znaleźć można również inne dodatki, a wszystko w kolekcji o tematyce lotniska. Chłopców na pewno zainteresuje. Pokój dziecięcy dla chłopca to jeden z elementów całkowicie nowego sposobu urządzania wnętrz, oferowanego przez duńskiego producenta.

Hoppekids - with heart and soul
Z meblami i dekoracjami Hoppekids można pokój dla dziecka zamienić w wymarzony świat. Oferta jest bardzo elastyczna, pozwala dobierać tematy, określające osobowość i charakter dziecka. Pokój dla dziecka można urządzić zgodnie z jego zainteresowaniami, z jego ulubionymi postaciami z bajek. Meble dziecięce są składanką, rodzice sami mogą wszystko od początku do końca zestawiać tak, by osiągnąć jak najbardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni.
Również my w firmie Aldo jesteśmy rodzicami i uświadamiamy sobie, jak trudno urządzić pokój dla dziecka tak, by było zadowolone.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie