Czterodrzwiowa szafa ubraniowa Daily white

Producent: PRS
Kod: PRS00102-2020
  • szafa ubraniowa z lustrem nadaje się do sypialni
  • możliwość zakupu szaf Daily i mniejszych wymiarów
  • odcień śnieżnej bieli w macie
  • łatwy montaż, grubość laminatu 22 mm
Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
montaż
Łatwy montaż
Złożycie samodzielnie zgodnie z przejrzystymi instrukcjami
1 853,09 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 185,4 cm
Szerokość (cm): 160 cm
Głębokość: 51,4 cm
Waga: 114 kg
Ilość paczek: 3 szt.
Kolor: biały
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Instrukcja montażu

Przestronna szafa ubraniowa w bardzo przystępnej cenie z kolekcji Daily

Największe szafy ubraniowe w kolekcji Daily to przestronna czterodrzwiowa szafa ubraniowa z dwiema szufladami i lustrami. Jeśli wnętrze na to pozwala, zawsze lepiej jest kupić większą szafę ubraniowę, w której organizacja i porządek mają łatwiejsze opcje. Kolekcja szaf ubraniowych Daily jest jedną z największych pod względem części. Możesz wybrać szafy ubraniowe w wielu rozmiarach, wzorach, odcieniach i podziale przestrzeni do przechowywania. Design jest bardzo prosty, a przede wszystkim francuski producent skoncentrował się na osiągnięciu możliwie najbardziej przystępnej ceny, przy jednoczesnym zachowaniu swojej renomowanej jakości.

Czterodrzwiowe szafy ubraniowe z lustrem najczęściej znajdują miejsce w sypialni, gdzie ich użycie jest prawdopodobnie największe. Grubość laminatu do 22 mm, najlepiej ocenia się układ wewnętrzny na zdjęciach ilustracyjnych. Szafa ubraniowa, która oferuje również łatwą instalację w kilku logicznych krokach. W kolekcji Daily znajdziesz identyczną szafe, również w kolorze dąb sonoma.

Ekskluzywna sprzedaż dla Polski

Francuskie meble zyskały wielu klientów dzięki nowemu, unikalnemu podejściu do wyposażenia pokoju dziecięcego. Łóżka piętrowe w bardzo nowoczesnym stylu i z możliwym wyborem wielu pastelowych i naturalnych odcieni, jest dokładnie tym, czego brakowało na naszym rynku i cieszymy się że możemy przedstawić projekt francuskiego producenta na naszej stronie internetowej jako wyjątkową ekskluzywną ofertę.

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy to Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli, które łączyły w sobie nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem, w którym przede wszystkim liczy się jakość. Obecnie, Parisot produkuje meble wg. europejskich standardów, z naciskiem na trwałość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci tego producenta, spełniają rygorystyczne europejskie normy bezpieczeństwa. Są również proste w montażu dzięki bardzo szczegółowej instrukcji, a płasko pakowane paczki zapewniają łatwy transport.


Produkty podobne

Czterodrzwiowa szafa ubraniowa Daily white

Czterodrzwiowa szafa ubraniowa Daily white

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 853,09 zł
Szafa biała Daily basic

Szafa biała Daily basic

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 480,48 zł
Biała szafa trzydrzwiowa Daily

Biała szafa trzydrzwiowa Daily

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 716,90 zł
Śledz nas w mediach społecznościowych