Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ciągle doskonalsze konstrukcje mebli dziecięcych

Codziennie wprowadzamy w naszym sklepie Meble Aldo nowe kolekcje mebli, niekoniecznie dziecięcych. Wśród wielu nowości lansowanych producentami, pojawiają się czasami konstrukcje powstałe dosłownie na życzenie klientów. Niektórzy producenci starają się uwzględniać sugestie i życzenia swoich klientów. Dzisiaj chcemy przedstawić właśnie takie produkty. Do kategorii najpopularniejszych mebli dziecięcych należą łóżka piętrowe. Przedstawiamy powstałe na życzenie konstrukcje uzupełnione o szuflady i półki, z możliwością indywidualnego dopasowania kolorów. Nowoczesne meble są nie tylko praktyczne, ale również oszczędne pod względem przestrzeni..

 

 

Łóżko piętrowe Leo

Sami mogą Państwo osądzić jak producentowi udało się wprowadzenie sugestii klientów, w przypadku bardzo łóżka piętrowego Leo. Bardzo częstym życzeniem klientów była możliwość poszerzenia miejsc do przechowywania, co aktualnie umożliwione jest możliwością uzupełnienia łóżka o dodatkową szufladę.

 

  

 

Na pierwszym z dołączonych zdjęć widoczne jest łóżko w komplecie z szufladą, z kolei na drugim zdjęciu widoczna jest pierwotna konstrukcja bez szuflady. Autorem tego projektu jest francuski producent, znany z w naszym sklepie z wielu praktycznych rozwiązań. Różnica w obu projektach niby niewielka, ale na pewno łatwo zauważalna i w wysokiej mierze podnosząca możliwości praktycznego wykorzystania.

 

Kolejnym produktem dotkniętym korekturą wyglądu na podstawie życzeń klientów jest ponownie łóżko piętrowe francuskiego producenta. Tym razem chodzi o łóżko Tam Tam, u którego producent wprowadził odcień akacji i lekko zmienił kolory tła półek. Siłą napędową tej zmiany również były sugestie klientów. Na pierwszym zdjęciu widoczna jest aktualna kolorystyka łóżka Tam Tam a na drugim jego poprzednik.

 

   

 

Jasny kolor imitacji drewna akacjowego jest bardziej neutralnym i w pokoju dziecięcym lepiej nadaje się do łączenia z kolejnymi elementami wyposażenia. Ale zmiany wprowadzane na życzenia klientów nie dotyczą tylko łóżek piętrowych, ale również wielofunkcyjnych łóżek dziecięcych, bardzo oszczędnych pod względem przestrzeni.

 

 

Nowe, bardziej praktyczne konstrukcje mebli dziecięcych

Nowością w naszym sklepie jest łóżko dziecięce Milky, które oprócz miejsca do spania spełnia również rolę biurka, regału czy komody. Kombinacja kolorów może znaleźć zastosowanie jak w pokoju dziecięcym dla dziewcząt tak iw pokoju dziecięcym dla chłopców.

 

   

 

W konstrukcji łóżka dziecięcego Milky producent zastosował trochę inne rozwiązanie biurka, nietypowe dla łóżek wielofunkcyjnych. Zamocowane na stało biurko bez możliwości zasuwania. Wykonanie tego typu podnosi sztywność i nośność konstrukcji. Praktycznie wykonane są również schodki. Szerokie, głębokie i bezpieczne. Dodatkowym atutem są szuflady umieszczone obok biurka.

 

Oprócz łóżek dziecięcych przygotowaliśmy również zestawy mebli do kompletnego wyposażenia pokoju dziecięcego. Nowe, nowoczesne, a czasami nawet zaskakujące wzornictwo jak w przypadku kolekcji mebli dziecięcych Biotiful francuskiego producenta.

 

  

 

Unikalny, oryginalny design mebli dziecięcych i to od razu z kilku powodów. Nowoczesny design z wyraźnymi wpływami stylu retro u pojedynczych elementów takich jak szafa czy regał. Meble z wyraźnym daszkiem imitującym domek to element decydujący o przeznaczeniu kolekcji. Meble oprócz typowo dziecięcego motywu posiadają również praktyczne elementy. Do łóżka oprócz klasycznych szuflad, można zamówić praktyczną dostawkę z półkami do odkładania i typowym motywem daszku. Wnętrze pokoju dziecięcego z kolekcji Biotiful wygląda naprawdę oryginalnie. Kolorystyka w imitacji drewna akacjowego należy do neutralnych odcieni i przez prostą zmianę dekoracji i dodatków, możemy uzyskać pokój dziecięcy dla dziewcząt lub dla chłopców.