ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Biurko z regałem Mister 7419BURE

Producent: PRS
Kod: PRS00339-2014
376 zł
Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 121 cm
Szerokość: 122 cm
Głębokość: 64 cm
Waga: 30 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 18 - 22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy

Nowoczesne biurko z półkami Mister

Nazwa jest w pełni zgodna z mistrzowskim designem biurka, o którym w przenośni, można powiedzieć, że jest za " grosze". Cena, z którą pochodzi francuski producent jest w stosunku do designu i legendarnej jakości naprawdę nie do pobicia. Biurko jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli pracujesz w domu,a na odrębne biuro nie ma już miejsca. Ponadto, nie wielu z nas ma do dyspozycji osobne pomieszczenie do urządzenia biura . A ponieważ praca w domu, lub nadrabianie tego, czego nie zdążyliśmy wykonać w pracy jest zjawiskiem normalnym w dzisiejszych czasach, więc producenci konkurują między sobą w wymyślaniu funkcjonalnych designów biurek.

 

Francuski producent to dobry wybór dla mebli, ponieważ jego designy i produkty są wysokiej jakości. Do produkcji biurka wybrano laminowaną płytę o grubości od 18 do 22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowa wysyłka.W ofercie mebli biurowych można także znależć całą gamę innych elementów w białym kolorze, od biurowych krzeseł aż po biurowe regały.

 

 

Wybieramy biurko

Przed nabyciem, na przykład biurka z półkami, weż pod uwagę, czy usytuowanie półek z boku będzie dla ciebie wygodne, "pod ręką". Należy również rozważyć ilość miejsca do przechowywania i odkładania oraz wiedzieć wcześniej co będziesz chciał do biurka schować lub na biurko dać. Zwróć także uwagę na rozmiar blatu. Biurko również miałoby się ci podobać. Ale wierzymy, że biurko Mister spodoba się każdemu.

 

Parisot
Parisot Grupa powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble dla dzieci także spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

Więcej z kolekcji

Meble do jadalni, biura - kolekcja Croma

Przejdź do kolekcji
Kolekce
Kolekce
Kolekce

W kolekcji znajdziesz także

Półka wisząca do pokoju dziecięcego B - biały

Półka wisząca do pokoju dziecięcego B - biały

Przybliżony czas dostawy:
4 - 10 tygodni
241 zł
Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Kontener z szufladami Pronti 13300100

Kontener z szufladami Pronti 13300100

Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
351 zł

Produkty podobne

Narożne biurko Vista 357204

Narożne biurko Vista 357204

Przybliżony czas dostawy:
2-3 tygodnie
580 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie