Biurko z półką do ściany Bonn - smoky blue,biały

Producent: Trasman
Kod: TRS031-2019

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 348,57 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 130 cm
Szerokość (cm): 100 cm
Głębokość: 52 cm
Kolor: biały, niebieski
Materiał: płyta laminowana
Wykończenie: okleina
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Gwarancja: 24 miesięcy
Typ (biurka) filtr: tradycyjne

Biurko dla chłopca w minimalistycznej koncepcji w pokoju małych dzieci

Niekonwencjonalne biurko, które jednak oferuje uczniowi wszystko, co niezbędne. Pomimo faktu, że biurko zajmuje niewiele miejsca we wnętrzu pokoju dziecinnego, pokrywa wszystkie potrzeby i wymagania dotyczące przygotowania do szkoły. Wysokość obszaru roboczego w zalecanym rozmiarze 75 cm, co zawsze należy obserwować u dzieci. Połączenie bieli z niebieskim, które mogą uzupełnić wiele kolekcji lub wzorów łóżek piętrowych hiszpańskiego producenta. Biurko z poręczną półką nad blatem, z którego dziecko może korzystać na podręczniki i inne przybory szkolne.

Biurko jest wysokiej jakości, o grubości laminatu do 22 mm. Dzięki wysokiej jakości hiszpański producent oferuje również łatwy montaż swoich projektów, a to z pewnością ucieszy wszystkich. Producent oferuje niekonwencjonalny niebieski odcień na wielu częściach mebli, dzięki czemu możesz harmonijnie łączyć ze sobą poszczególne meble i zadowolić wnętrze w pełni wyposażonego pokoju dziecięcego. Zdjęcia pokazują również przykłady mebli w niecodziennym niebieskim odcieniu w połączeniu z białym lub naturalnym szarym dębem.

Trasman
Hiszpański producent jest jednym z najlepszych producentów, a jego konstrukcja jest najpopularniejsza na naszej stronie. Oferta bogatych, dziecięcych odcieni, szeroki wybór oddzielnych elementów meblowych, w których nawet łóżko piętrowe można kupić wszystko, dzięki czemu możesz w identycznym stylu zaaranżować cały pokój dziecięcy z tego rodzaju miejscem do spania. Dostawa łóżka piętrowego w częściach z koniecznością montażu zgodnie z instrukcją.

 

Więcej z kolekcji

Pokój dziecięcy dla chłopców Cascina, smoky blue - kolekcja

Przejdź do kolekcji

Produkty podobne

Biurko z półką ścienną Bonn - stary róż, cascina

Biurko z półką ścienną Bonn - stary róż, cascina

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 396,19 zł
Biurko z półką do ściany Bonn - smoky blue, cascina

Biurko z półką do ściany Bonn - smoky blue,...

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 396,19 zł
Śledz nas w mediach społecznościowych