ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Biurko Sherwood 407026

Producent: DME - F
Kod: DME00102-2016
767 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 77 cm
Szerokość: 138,6 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 45,4 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Materiał: płyta laminowana 15-22 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: dub brushed
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Nowoczesne biurko Sherwood

W ramach kolekcji Sherwood francuski producent przedstawia szeroki wybór pojedynczych elementów do wyposażenia pokoju dziecięcego, studenckiego, ale również do biura lub gabinetu. Na dołączonych zdjęciach łatwo ocenić jak meble prezentują się w poszczególnych wnętrzach. Prezentowane obecnie biurko posiada obszerny blat i przestrzeń do przechowywania w postaci trzech szuflad. W ramach kolekcji mamy do dypozycji również biurko z jedną szufladą i szafką oraz dwa modele regałów. Nie zabrakło również łóżka z szufladą.

 

Aldo poleca: biurko z odrębnym układem przestrzennym

 

Francuski producent kładzie nacisk na jakość i pomysłowość konstrukcji. Materiałem wykorzystanym do produkcji jest płyta laminowana o grubości 15,18 i 22 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju. Demeyere
Firma założona w 1909 roku we Francji przez pana Luciena Demeyere, która od samego początku stara się w pełni dostosować do potrzeb rynku. W związku z tym, przez cały czas zmienia metody produkcji, wykorzystuje nowe materiały i stara się zawsze wprowadzać nowoczesne wzornictwo.

1956 - p. Pierre Demeyere, syn założyciela firmy,podejmuje się prowadzenia firmy i kontynuuje filozofię produkcji swojego ojca. Po raz pierwszy zaczęto stosować materiały takie jak płyta laminowana.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie