Biurko narożne Axy, natural oak, dwa sposoby montażu

Producent: Dekit-Skladem
Kod: RIDK0030-2021
  • biurko oferuje dwa warianty montażu
  • biurko narożne
  • biurko w jednej linii
  • design hiszpańskiego producenta mebli z certyfikatem

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
montaż
Łatwy montaż
Złożycie samodzielnie zgodnie z przejrzystymi instrukcjami
973,81 zł
779,05 zł
-20%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 973,81 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 73,6 cm
Szerokość (cm): 120,6 cm
Głębokość: 95,5 cm
Waga: 31 kg
Ilość paczek: 1 szt.
Kolor: Jasny dąb
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Hiszpania
Gwarancja: 24 miesięcy
Typ (biurka) filtr: do narożnika

Instrukcja montażu

Biurko, które dopasowuje się do Ciebie, a nie Ty do niego

Zwłaszcza jeśli Ci się spodoba, możesz sam zdecydować, czy montujesz biurko w wersji narożnej, czy poziomej, dzięki czemu biurko to będzie pasować do różnych układów pomieszczeń. Ale przede wszystkim, gdy na przykład się przeprowadzasz i kształt stołu trzeba dopasować do nowego domu, to nie jest problem. Przeniesie sprzęt lub wyposażenie twojego biura w domu lub biurze handlowym o jeden krok wyżej. Design, który nadaje nam sens i zapewnia wysoki komfort pracy. Biurko w wariancie narożnym, biurko, zgodnie z zasadami ergonomii, gdy podczas pracy masz wszystko pod ręką. Kiedy dzięki temu biurku Twoja praca będzie lepiej zorganizowana. Biurko wyłącznie na naszej stronie internetowej, z oferty hiszpańskiego designu, w popularnym skandynawskim połączeniu odcieni grafitu z imitacją jasnego drewna dębowego. Komfort jest podstawą udanej pracy, chęci spędzania wielu godzin przy komputerze. A dla jeszcze większego komfortu i pięknego jednolitego designu polecamy komodę z kolekcji Rox w identycznym odcieniu.

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadając wyłączną reprezentację, od danych producentów, ma dla siebie pewną wagę solidnej firmy. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli cieszymy się bardzo, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że wnętrze Twojego pokoju dziecięcego będzie oryginalne i nieszablonowe. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych designów, które klienci potrzebują dla Ciebie, a my dążymy do tego od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.

Dekit, RM
Hiszpański producent, który stawia na bardzo nowoczesne designy, także wykorzystując nowe technologie i odcienie, które są zupełnie nieszablonowe i nowe. Hiszpański producent, który oferuje modny design we wszystkich pomieszczeniach, od salonu, przez sypialnie, przedpokój, aż po pokój dziecięcy. Design, który pod wieloma względami, zwłaszcza w kategorii mebli dziecięcych, skupia się na maksymalnej oszczędności miejsca w Twoim wnętrzu. Bądź nietradycyjny i zadowolony z designu ze słonecznej Hiszpanii.

 

Produkty podobne

Na magazynie Na magazynie
25%
Biurko Rox glossy white, oak

Biurko Rox glossy white, oak

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
1 528,50 zł
1 146,37 zł
Na magazynie Na magazynie
30%
Biurko narożne Rox graphite

Biurko narożne Rox graphite

Na magazynie - na miejscu w ciągu 10 dni
1 459,05 zł
1 021,33 zł
10%
Biurko narożne Begin

Biurko narożne Begin

Oferujemy dostawę do Was w ciągu 4 tygodni
1 381,19 zł
1 243,07 zł
Śledz nas w mediach społecznościowych