Biurko narożne Albane white

Producent: Gaut
Kod: GA00122-2021
  • część stołu to praktyczny kontener na kółkach
  • w razie potrzeby ze stołu można stworzyć prostokątny projekt
  • tradycyjne, skandynawskie odcienie
  • Francuski producent mebli z certyfikatem

niedostępne
montaż
Łatwy montaż
Złożycie samodzielnie zgodnie z przejrzystymi instrukcjami
1 529,50 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 75 cm
Szerokość (cm): 136 cm
Głębokość: 60 / 114 cm
Waga: 43,2 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Kolor: jasny dąb-biały
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Typ (biurka) filtr: do narożnika

Instrukcja montażu

Biurko klasyczne czy narożne? Zależy to tylko od użycia kontenera

Do wyposażenia domowego biura w domu, to biurko z kolekcji Albane jest idealne, ponieważ zajmuje bardzo mało miejsca. Biurko, zawiera również  praktyczny kontener na prowadnicach oraz dzięki możliwości manipulacji kontenerem, można stworzyć podczas pracy, przesuwając kontener ze stołu, jego wariant narożny. Będziesz miał wszystko, czego potrzebujesz pod ręką, a gdy nie pracujesz, ładnie schowasz kontener w biurku, a to, czego nie chcesz widzieć, nie będzie. Biurko w pięknych odcieniach, możemy również powiedzieć o tradycyjnych, skandynawskich odcieniach, które są tak popularne w projektowaniu wnętrz. W kolekcji Albane francuski producent certyfikowanych mebli oferuje również identyczny design biurka, w naturalnym designie połączonym z czernią. Każdy wybiera to, co lubi.

Francuski producent jest znany już na naszej stronie internetowej z wysokiej jakości, jak już wspomnieliśmy, jego meble posiadają certyfikaty. Ze względu na wysoką jakość u nas znajdziesz również łatwy montaż mebli. Biurko Albane należy do grupy designów, które dopasowują się do Twoich potrzeb.

Certyfikat ISO 9001 - jakości
Certyfikat ISO 14001 - 2 do 4 lat gwarancji na meble
Certyfikat ISO 18001 - meble bezpieczne w użyciu i bezpieczne dla zdrowia

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznej reprezentacji ze strony danych producentów ma dla Państwa pewną wagę jako rzetelna firma. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli bardzo cieszymy się, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i nietradycyjne. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych projektów, których klienci potrzebują dla Ciebie i staramy się to robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.

Gautier
Zespół projektantów z Gautier z przyjemnością przedstawia nową, bardzo interesującą kolekcję mebli. Produkowane we Francji, reprezentują swoim stylem przede wszystkim harmonię, szczeroś i spójność całości. Filozofia, której celem jest ciągłe podnoszenie jakości i zwrócenie uwagi na detale.
Producent przedstawia kolekcję mebli, których styl i wzornictwo dostosowane są do dzisiejszego stylu życia. Zwraca także uwagę na ochronę środowiska, w szczególności przy sposobie produkcji. Dodatkowo meble posiadają potrzebne certyfikaty.

Śledz nas w mediach społecznościowych