Biurko narożne Albane black

Producent: Gaut
Kod: GA00123-2021
  • część stołu to praktyczny kontener na kółkach
  • w razie potrzeby ze stołu można stworzyć prostokątny wzór
  • odcienie tradycyjne, industrialne
  • Francuski producent mebli z certyfikatem

niedostępne
montaż
Łatwy montaż
Złożycie samodzielnie zgodnie z przejrzystymi instrukcjami
1 529,50 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 75 cm
Szerokość (cm): 136 cm
Głębokość: 60 / 114 cm
Waga: 43,2 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Kolor: Jasny dąb, czarny
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Typ (biurka) filtr: do narożnika, tradycyjne

Instrukcja montażu

Biurko, które spełni każde Twoje życzenie

Szukasz biurka, które będzie dla Ciebie w pełni dostępne, będziesz miał wszystko pod ręką a także będzie elastyczne do Twoich wymagań? Właśnie teraz przedstawiamy Państwu takie biurko, biurko francuskiego producenta mebli z certyfikatem. Częścią tego nowoczesnego biurka jest kontener na kółkach, który bardzo łatwo i szybko ustawisz po swojej prawej stronie. Niezbędne przedmioty do pracy będziesz mieć bliżej siebie i z biurka, przesuwając kontener stworzysz narożny projekt.

Czekasz na wizytę? Nie masz czasu na sprzątanie? Następnie po prostu zamknij kontener i stwórz klasyczne biurko, z szafką, w której szybko schowasz to, czego potrzebujesz. W menu znajdziemy identyczny projekt biurka z konteneriem, nadal w połączeniu z białym odcieniem. Nie tylko dzięki certyfikacji, ale również szczegółowej obróbce, kupując biurko, otrzymasz praktyczny mebel, którym będziesz cieszyć się przez długie lata.

Certyfikat ISO 9001 - jakości
Certyfikat ISO 14001 - 2 do 4 lat gwarancji na meble
Certyfikat ISO 18001 - meble bezpieczne w użyciu i bezpieczne dla zdrowia

Meble Aldo, design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznej reprezentacji ze strony danych producentów ma dla Państwa pewną wagę jako rzetelna firma. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania i jako sprzedawca mebli bardzo cieszymy się, że możemy się nim pochwalić u kilku producentów. Dodatkowo ekskluzywna reprezentacja dla Ciebie jako klienta ma urok, że Twoje wnętrze będzie oryginalne i nietradycyjne. Ekskluzywna reprezentacja dotyczy również pięknych projektów, których klienci potrzebują dla Ciebie i staramy się to robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble Aldo.

Gautier
Zespół projektantów z Gautier z przyjemnością przedstawia nową, bardzo interesującą kolekcję mebli. Produkowane we Francji, reprezentują swoim stylem przede wszystkim harmonię, szczeroś i spójność całości. Filozofia, której celem jest ciągłe podnoszenie jakości i zwrócenie uwagi na detale.
Producent przedstawia kolekcję mebli, których styl i wzornictwo dostosowane są do dzisiejszego stylu życia. Zwraca także uwagę na ochronę środowiska, w szczególności przy sposobie produkcji. Dodatkowo meble posiadają potrzebne certyfikaty.

Śledz nas w mediach społecznościowych