ceneo
Obsługa klienta: +48 796 693 889 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
Meble francuskie
0
0 zł
Koszyk jest pusty
0

Nie zrobisz dobrego wrażenia dwa razy. Zrób dobre wrażenie u swych gości zjawiskowym przedpokojem.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Twoja łazienka zasługuje na to, żeby wyglądać tak pięknie, jak Ty. Uczyń swoją łazienkę prześliczną.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Coś tak przyziemnego, jak meble do przechowywania rzeczy, również mogą być piękne. Wejdź i przekonaj się.

Transport
Darmowy powyżej 377 zł
Dostawa
za 3-7 dni

Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biurko, które rośnie razem z dzieckiem

Każdy kto ma dzieci wie, że powiedzenie "rośnie jak na drożdżach" jest trafne. Wie także, że nie tylko ubrania trzeba wymieniać na większe ale także meble w pokoju, by dopasować je do rosnącego dziecka. Pierwsze rysunki, pierwsze zadania domowe tworzone są właśnie przy biurku, dlatego tak ważne jest, aby wybrać to najbardziej właciwe dla dziecka. Abyście nie musieli po krótkim czasie kupować nowego, mamy dla Państwa propozycję rosnącego stołu, który dopasuje się do potrzeb Waszego dziecka.

Właściwie dobrane biurko pomoże zapobiegać problemom z kręgosłupem

Ważne jest, aby dziecko za wczasu przyzwyczaiło się do właściwego siedzenia, dzięki temu jego początki w szkole będą łatwiejsze. Juz od trzeciego roku życia można uczyć dziecko właściwej postawy. Zaletą rosnącego biurka jest możliwość dopasowania go odpowiednio do dziecka tak, aby siedziało w swojej naturalnej pozycji.

Aby zapobiec problemom z kręgosłupem ważne jest aby od samego początku dziecko miało odpowiednio dopasowaną wysokość biurka. Idealna pozycja siedząca to taka, aby siedząc występował kąt prosty w układzie biodro, kolano i kostka. Jeżeli dziecko musi się za bardzo nad biurkiem naciągać lub nachylać, w przyszłości może mieć problemy z kręgosłupem. Dodatkowo taka niewłaściwa pozycja przeszkadza w koncentracji nad wykonywanym zadaniem.

Nie ma potrzeby kupowania nowych mebli, wysokość stolika można dopasować

Kupowanie nowych mebli dla dziecka za każdym razem, gdy trochę urośnie jest nieekonomiczne. Posiadając komplet rosnącego stolika z krzesłem nie będzie problemu w szybkim ustawieniu odpowiedniej wysokości. Ponadto mogą one być używane zarówno przez młodsze jak i starsze rodzeństwo.

 

 

Rosnące biurko z krzesłem Comfort

 

Przy wyborze odpowiedniego biurka trzeba zwrócić uwagę na to, jak łatwo lub jak trudno zmienić jego ustawienia. W sytuacji, gdy potrzebujecie biurko dla dzieci w różnym wieku, jego regulacja powinna być na tyle łatwa, aby najstarsze dziecko nie miało z tym problemu i potrafiło to zrobić samo.

Oryginalny pomysł na biurko prosto z Belgii

Comfort to marka pochodząca z Belgii która znana jest z oryginalnych pomysłów na biurka dla dzieci. Stworzyli zestaw burka z krzesłem, które można dopasowac do wzrostu dziecka. Stolik ma regulowany blat, aby dziecko mogło wygodnie odrabiać zadanie domowe, a po chwili zmienić ustawienia na właściwe do tworzenia swoich dzieł sztuki.

 

Rosnące biurko z krzesłem Comfort

 

Rosnące biurko tego producenta nadaje się dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, a więc może z niego korzystać rodzeństwo w różnym wieku, jest to sprytne rozwiązanie na wiele lat.

Każdy rodzic chce, aby jego dziecko miało ładny, odpowiednio dopasowany kolorystycznie pokój. W kolekcji Comfort do wyboru jest wersja z różem lub z kolorem niebieskim. Jest też opcja uniwersalna z dodatkiem koloru szrego, który będzie pasował zarówno do dziewczynki jak i do chłopca.

To, co najlepsze dla dzieci

Pamiętajcie, że dziecko rozwija się każdego dnia i Wy dajecie mu możliwości do prawidłowego rozwoju. Dobrze zastanówcie sie nad wyborem odpowiedzniego biurka i krzesła bo właśnie tam Wasze dziecko będzie spędzało coraz więcej czasu. Może teraz wydaje się to mało istotne ale w przyszłości taka decyzja zaprocentuje.

Zapisz się do newslettera

Oferty maksymalnie 2x w miesiącu.
Możesz zrezygnować w każdym momencie.