ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Biurko Florus 19700050

Producent: IL
Kod: IL0044-2016
791 zł
Przybliżony czas dostawy:
2 - 3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 75 cm
Szerokość: 148 cm
Głębokość: 60 cm
Waga: 53 kg
Ilość paczek: 2 szt.
Materiał: płyta lamainowana 15 mm
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-imitacja betonu
Kraj pochodzenia: Niemcy
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Nowoczesne biurko Florus

Niemiecki producent bardzo często wprowadza nietypowe konstrukcje, wygląd lub kolorystykę. Bardzo oryginalną kolorystykę wybrał dla przedstawianego biurka Florus. Wykończenie w imitacji struktury betonu jest unikalne i na pewno potrafi przyciągnąć uwagę, a w połączeniu z białymi elementami tworzy elegancki mebel. Niemiecki producent w tej nietypowej kolorystyce stworzył całą kolekcję mebli zawierającą na przykład szereg komód do wyposażenia biura. Biurko posiada praktyczną konstrukcję z całą masą przestrzeni do przechowywania w formie półek i szuflad. Również blat biurka należy do obszerniejszych i gwarantuje wysoki komfort pracy. Oprócz możliwości dopełnienia biurka o kolejne elementy kolekcji Florus, warto również pomyśleć o odpowiednim krześle biurowym. Do tego biurka najodpowiedniejsze są szare lub białe krzesła, które znaleźć można w kategorii krzeseł biurowych.

 

Niemiecki producent kůadzie nacisk na jakość i nowoczesny wygląd. Materiałem do produkcji jest płyta laminowana. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

Interlink
Firma powstała w Niemczech, założona przez p. Martina Linka, obecnie jednak ma siedzibę w malowniczym mieście Seltz we Francji. Jakość produkcji oparta jest na przysłowiowej niemieckiej dokładności i dbałości o szczegóły. Firma Interlink za naszym pośrednictwem oferuje kolekcje nowoczesnych i stylowych mebli, które można znaleźć między innymi w kategorii mebli z litego drewna. 
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości i atesty zdrowotne. 
Meble Aldo są wyłącznym przedstawicielem na kraje bloku wschodniego, wszystkie aktualne produkty i nowości można znaleźć na naszych stronach internetowych. Partnerów wyszukujemy biorąc pod uwagę wysoką jakość produkcji, a ta jest charakterystyczna również dla niemieckiego producenta.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie