ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Biurko dziecięce z dostawką Summer

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0022-2016
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Biurko:125x75x63
-15%
879 zł
748 zł
Dostawka: nad PC-125x40x25 cm
-15%
573 zł
487 zł

Dane produktu

Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biało-niebieski
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Zestaw ekskluzywnych mebli dziecięcych dla uczni

W kolekcji markowych mebli dziecięcych Summer z gwarancją wydłużoną do siedmiu lat znaleźć można zarówno zestaw kompletnego pokoju dziecięcego, jak i ofertę samodzielnych elementów. W żadnym pokoju dziecięcym dla ucznia nie może oczywiście zabraknąć biurka odpowiedniego do nauki. Biurko oferuje dostatecznie dużo miejsca pod blatem, dzięki czemu mamy naprawdę komfortowy stół. Dodatkowe miejsca do odkładania i przechowywania różnych rzeczy nie zostały zaprojektowane jako szuflady z boku biurka, które by przestrzeń pod nim ograniczały, lecz jako nadbudówkę do zawieszania. Biurko z dostawką tworzy zestaw, zaprojektowany zgodnie z zasadami ergonomii. W ofercie samodzielnych elementów znajdujemy wszystko, co potrzebne do urządzenia kompletnego pokoju dziecięcego dla chłopca.

 

Turecki producent markowych mebli dziecięcych New Joy kładzie nacisk na jakość, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancją wydłużoną do siedmiu lat. Materiałem do produkcji jest lakierowana płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadaniem certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Biurko dla dzieci i studentów Jimi G60.150

Biurko dla dzieci i studentów Jimi G60.150

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
1 187 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie