ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Biurko dziecięce Lolita 2257BUR1

Producent: PRS
Kod: PRS013-00212
537 zł
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne

Dane produktu

Wysokość: 128-74 cm
Szerokość: 108 cm
Głębokość: 56 cm
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biała sosna-różowy
Kraj pochodzenia: Francja
Gwarancja: 24 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Dziecięce biurko z praktycznym nadstawcem

Nabycie biurka do pokoju, w większości przypadków pojawia się w momencie, kiedy dziecko jeszcze do szkoły nie chodzi, ale kiedy zmieniamy pokój z niemowlęcego na klasyczny, w tym wspomnianego biurka. Nawet jeśli dziecko uczęszcza jeszcze do przedszkola, kupcie już taki stół, żeby spełniał wszystkie wymagania do nauki i nadawał się od przedszkola do szkoły średniej. Kolekcja Lolita przynosi swoim kolorowym połączeniem desing, przeznaczony dla małych i więszych dam a biurko jest tylko jednzm z wielu elementówi, które oferuje.


Francuski producent kładzie duży nacisk na jakość i szczególą wartość zdrowotną.

 

Biurko,które oszczędza miejsce w pokoju

Nadstawiec nad biurkiem może zaskakująco zaoszczędzić wiele przestrzeni wewnątrz pokoju. Wiele półek może zapewnić miejsce dla podręczników lub pomocników do szkoły. Ponadto, można wykorzystać zestaw dwóch szuflad pod blatem. Integralną częścią jest wysuwany blat na klawiaturę.

Wysokość całkowita, włącznie nadstawca 128cm, wysokość blatu zalecane 75 cm. Biurko zawiera wystarczająco dużo miejsca do nauki.


Warto również wspomnieć o drugim odcieniu, oprócz klasycznego, popularnego różowego a to kolor białej sosny. Nie kolor śnieżnobiały, ale przejrzysty, który zachowuje widoczną strukturę drewna sosnowego. Oczywiście jest to imitacjia, ponieważ producent do biurka używa laminatu. Dzięki tej obróbce można kupić meble nie do odróżnienia od drewna, ale w innej, niższej cenie.

 

Meble dla dzieci Lolita to nie tylko biurko

Wśród innych elementów, także popularnych znajdziemy komodę, łóżko albo szafę.
Dla tych z Was, którzy nie mają dużo miejsca w pokoju dziecięcym, producent dostarcza rozwiązanie w postaci wielofunkcyjnego łóżka z wbudowanym biurkiem, które w razie potrzeby można wsunąć. Francuski producent oferuje w rozwiązaniach dla twoje mieszkanie zawsze coś extra.

 

Parisot
Grupa Parisot powstała we Francji w 1936 roku, kiedy Jacques Parisot rozpoczął produkcję mebli łączące nowoczesny design z tradycyjnym rzemiosłem i naciskiem na jakość. Dziś Parisot produkuje meble w zgodzie z europejskimi standardami, z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo. Meble spełniają rygorystyczne europejskie wymogi bezpieczeństwa, a pakowane są w częściach do łatwiejszego transportu, wraz ze szczegółową instrukcją montażu.

 

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty podobne

Biurko dziecięce Fairy 299412

Biurko dziecięce Fairy 299412

Przybliżony czas dostawy:
3-4 tygodnie
485 zł
Biurko dziecięce dla dziewcząt Biotiful 2273BURE

Biurko dziecięce dla dziewcząt Biotiful 2273BURE

Przybliżony czas dostawy:
3 - 4 tygodnie
623 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie