ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)
Darmowy transport

Biurko dziecięce Lewis LEBU1514

Producent: VP
Kod: VP0016-2015
2 349 zł
Dostępność:
2-3 tygodnie
Darmowy transport

Dane produktu

Wysokość: 70 cm
Szerokość: 150 cm
Głębokość: 75 cm
Materiał: płyta MDF
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały
Kraj pochodzenia: Belgia
Gwarancja: 36 miesięcy
Transport: Darmowy

Instrukcja montażu

Biurko dziecięce Lewis dla studentów

Kolekcja mebli dziecięcych Lewis jest bardzo elegancka choć trochę nietypowa. Popularny biały kolor, nietypowe uchwyty z grubej marynarskiej liny tworzą oryginalny styl nadający się do pokoju dziecięcego dla chłopców tak samo jak do pokoju dziecięcego dla dziewcząt. Szeroka i elastyczna oferta obejmująca wiele pojedynczych elementów pokoju dziecięcego. Biurko jest integralną częścią każdego pokoju dziecięcego. Biurko z kolekcji Lewis posiada dużą powierzchnię blatu o rozmiarach 150x75,2 cm, posiada również wystarczająco dużo miejsc do przechowywania w postaci trzech szuflad i idealnie nadaje się dla uczniów i studentów. Chcąc poszerzyć możliwości przechowywania, można skorzystać z oferty regału w identycznym stylu.

 

Belgijski producent kładzie duży nacisk na jakość. Materiał do produkcji mebli kolekcji Lewis to płyta MDF grubości 18 - 25 mm. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.

 

 

Stylowy pokój dziecięcy z tematyką marynarską

W ofercie mebli dziecięcych nieczęsto spotykamy tak oryginalne wzornictwo jak w przypadku kolekcji Lewis. Drobne szczegóły dotwarzają specyficzną atmosferę tej kolekcji. Belgijski producent oferuje meble wysokiej jakości w połączeniu z nietypowym wyglądem, elegancją i wysokim komfortem..

 

Kolekcja Lewis do urządzenia pokoju dziecięcego niesie się w duchu marynarskim, inspirowana morzem, portem i statkami. Uchwyty z grubej liny marynarskiej w kontraście z bielą mebli umacniają nastrój. Poszczególne elementy mebli dziecięcych mimo inspiracji marynarskim stylem są bardzo eleganckie i komfortowe. Kolekcja ta jest bardziej popularna wśród starszej młodzieży, czyli studentów i studentek.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tym mottem kieruje się belgijski producent. Jakościowe meble dla młodzieży. Firma VP to firma rodzinna z długoletnią tradycją sięgającą 1952 roku. Belgijski producent dostarcza certyfikowane meble wykonane z najlepszych materiałów, w pełni przestrzegając standardów UE dotyczących bezpieczeństwa dzieci..

Śledz nas w mediach społecznościowych

Produkty powiązane

Pokój dziecięcy Lewis I

Pokój dziecięcy Lewis I

Dostępność
2-3 tygodnie
od 3 971 zł
Pokój dziecięcy Lewis II

Pokój dziecięcy Lewis II

Dostępność
2-3 tygodnie
od 5 582 zł

Produkty podobne

-10%
Biurko dziecięce dla dziewcząt Amori AMBU1314

Biurko dziecięce dla dziewcząt Amori AMBU1314

Dostępność
1 398 zł
2-3 tygodnie
1 259 zł
Biurko dziecięce dla dziewcząt Biotiful 2273BURE

Biurko dziecięce dla dziewcząt Biotiful 2273BURE

Dostępność
2 - 3 tygodnie
593 zł
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie