Biurko do pisania Cannas białe

Producent: Hanah home
Kod: AG00528-2022
  • tradycyjne odcienie dla skandynawskiego designu
  • Materiał laminat 18 mm z drewnem bukowym
  • oryginalne i eleganckie biurko
  • wysokość 74 cm, szerokość 110 cm, głębokość 50 cm
niedostępne
813,33 zł

Dane produktu

Wysokość (cm): 74 cm
Szerokość (cm): 110 cm
Głębokość: 50 cm
Kolor: biały, buk
Materiał: płyta laminowana
Sposób dostawy: do złożenia
Kraj pochodzenia: Turcja
Gwarancja: 24 miesięcy
Typ (biurka) filtr: tradycyjne

Biurko do pisania w skandynawskim designie białe

Możesz także wybrać biurka w wielu różnych rozmiarach i kształtach, zachowując przy tym skandynawski design i odcienie. Krótko mówiąc, skandynawski design przybiera dużo form. Jeśli chodzi o design, to biurko nadaje się dla dzieci i dorosłych, do pokoju dziecięcego albo jako element uzupełniający w salonie, jeśli nie masz osobnego pomieszczenia na urządzenie domowego biura.

Biurko, które spełni Państwa oczekiwania.Biurko, które jako sprzedawcy mebli polecilibyśmy raczej kobietom, właśnie ze względu na jego elegancję. Styl i elegancja to atrybuty, które znajdziecie Państwo w wielu naszych biurkach. Projekt, który teraz proponujemy jest do pracy okazjonalnej, do pracy w domu, oczywiście w zależności od potrzeb, pewnie dla wielu z Was jest mały. Ale jeśli jedyne czego potrzebujesz do pracy to laptotp, to biurko jest Twoje. Materiał to blat laminowany w kolorze białym i drewno bukowe w imitacji jasnego dębu. Tradycyjne odcienie typowe dla skandynawskiego designu i bez wyjątku. Z meblami Aldo zawsze będziesz wyjątkowy i oryginalny.

Meble Aldo - design, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

Posiadanie wyłącznego przedstawicielstwa danych producentów niesie ze sobą pewien ciężar wiarygodnej firmy dla Państwa klientów. Wyłączne przedstawicielstwo nie jest łatwe do uzyskania, a my jako sprzedawca mebli jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy pochwalić się takim przedstawicielstwem z kilkoma producentami. Ponadto dla Państwa, jako klientów, ekskluzywne przedstawicielstwo ma ten urok, że wnętrze pokoju dziecięcego staje się oryginalne i nieszablonowe. Ekskluzywne przedstawicielstwo to także piękne wzory, które Wy klienci musicie zdobyć i to właśnie staramy się robić od kilku lat. Meble z duszą, meble z temperamentem, meble od Aldo.

Śledz nas w mediach społecznościowych