ceneo
0
Infolinia: +48 796 693 889 (po-nie 8:00 - 18:00)

Biurko dla uczni i studentów Solid

Producent: New Joy
Kod: NEWJ0041-2016
Przybliżony czas dostawy:
niedostępne
Biurko:123x89x65
1 294 zł
Dostawka: 120x74x30 cm
527 zł
Krzesło: do PC-tapicerowane
307 zł

Dane produktu

Materiał: płyta MDF
Wykończenie: lakier
Sposób dostawy: do złożenia
Kolor: biały-dąb-żółty
Kraj pochodzenia: Turcja
Wydłużona gwarancja: 7 lat
Transport: Darmowy

Biurko dziecięce z dostawką, z kolekcji Solid

Oferta markowych mebli dziecięcych z gwarancją przedłużoną do siedmiu lat jest bardzo bogata. Wybierać można spośród kilku wersji łóżek, nie brak jednak oczywiście równie ważnego składnika umeblowania, a mianowicie biurka. Można je nabyć samodzielnie, lub – w przypadku małego pomieszczenia, przeznaczonego na pokój dziecięcy - warto się zdecydować na biurko z dostawką. Ta może nam dać nieoczekiwanie dużo dodatkowej przestrzeni do przechowywania i odkładania różnych rzeczy, poza tym dostawkę taką można zawiesić na ścianie. Markowe meble dziecięce z kolekcji Solid  przedstawiają ponadczasowy, praktyczny design. W kolekcji znaleźć można wszystko potrzebne do urządzenia pokoju dziecięcego czy studenckiego, nie brak też oferty dekoracji i dodatków.

 

Turecki producent koncentruje się na jakości, co dokumentuje szeregiem certyfikatów i gwarancją wydłużoną do 7 lat. Materiałem do produkcji jest płyta MDF. Dostawa w częściach z koniecznością montażu według instrukcji. Darmowy transport na terenie całego kraju.New Joy
Markowe meble dziecięce New Joy z wydłużoną gwarancją i oryginalnym designem. Firma New Joy prezentuje meble dziecięce nowej generacji. Praktyczne, bezpieczne, eleganckie i jakościowe. To wszystko udokumentowane posiadaniem certyfikatów GS security test, E1, TSE, ISO.

Śledz nas w mediach społecznościowych
Zapisz się do newslettera
Oferty maksymalnie 2x w miesiącu, możesz zrezygnować w każdym momencie