Połącz się z nami

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biurka dziecięce najwyższej jakości

Dziecięce biurka niemieckiego producenta, z możliwością regulacji wysokości i kąta nachylenia blatu, należą do najpopularniejszych w naszym sklepie. Szerokie możliwości praktycznego zastosowania i nowoczesny wygląd i kolorystyka są głównymi powodami tej popularności. Dzięki szerokim możliwościom regulacji biurko można wykorzystać nawet dla dwójki rodzeństwa różnego wieku i wzrostu. Oferujemy biurka dla dziewcząt i dla chłopców.

 

Trochę nowości

Zestaw biurka Baru i krzesła dziecięcego to nowość w naszym sklepie. Niemiecki producent przygotował promocyjny zestaw biurka, z możliwością regulacji wysokości i kąta nachylenia blatu, oraz krzesła dziecięcego z możliwością regulacji wysokości siedzenia. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji możemy dziecku zagwarantowań poprawne siedzenie i jego zdrowy rozwój, a w dodatku mamy pewność, że z tego zestawu dziecko może korzystać od pierwszej klasy aż do szkoły średniej. Zestaw idealny dla pierwszoklasistów. Rodzice, tak samo jak ich pociechy, zapewne docenią również możliwość wyboru kolorystyki. Kombinacja przezroczystego białego lakieru z elementami dekoracyjnymi koloru niebieskiego dla chłopców i z elementami dekoracyjnymi koloru różowego dla dziewcząt. Materiał zastosowany do produkcji to kombinacja drewna sosnowego i płyty MDF.

 

 

Naturalny kolor drewna ciągle popularny

Biurka nie muszą być tylko koloru białego, ale w naszej ofercie znajdują się również biurka z możliwością regulacji wysokości i kąta nachylenia blatu w kolorze naturalnego drewna. Szeroki zakres regulacji gwarantuje poprawne ustawienie kręgosłupa nawet podczas długiego wysiadywania przed ekranem komputera, co niestety jest potrzebą dnia dzisiejszego i raczej nie możemy liczyć na to, że w przyszłości będzie inaczej. Wybierając biurko należy więc głównie pamiętać o kręgosłupie, zwłaszcza wybierając biurko dziecięce. Wybór odpowiedniego krzesła wpływa na poprawny rozwój kręgosłupa w równie zasadniczym stopniu co wybór odpowiedniego biurka i warto mu poświęcić trochę czasu.

 

 

Jeżeli wybierają Państwo biurko dla osoby dorosłej, do biura czy gabinetu domowego, to również dla Was mamy szeroką ofertę biurek klasycznych konstrukcji wykonane z płyt laminowanych, płyt MDF czy litego drewna. Standardowym wyposażeniem współczesnych biurek jest wysuwana płyta do umieszczenia klawiatury komputera, czy odpowiednio przygotowane otwory do podłączenia sprzętu biurowego. Wspólnym mianownikiem dzisiejszych konstrukcji to odpowiednia wysokość blatu i wielofunkcyjność.